Zawody strzeleckie „10-tki” w Kodraniu i Bełchatowie

Miniony weekend (7-8 września) był bardzo intensywny w klubowe wydarzenia strzeleckie z udziałem zawodników z „10-tki” Radomsko.

W sobotę 7 września, klub zorganizował zawody strzeleckie w Kodraniu (Gmina Sulmierzyce) z okazji festynu „Zakończenie Lata”.

Natomiast najmłodsi klubowicze, dzień późnej uczestniczyli w zawodach „Puchar Jesieni”, które zorganizowane zostały w Bełchatowie przez klub IGLICA Bełchatów. Zawodnicy walczyli jednocześnie o punkty do klasyfikacji rocznej Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików.

W Bełchatowie Hania Rusin zajęła 3. lokatę w konkurencji pistolet pneumatyczny młodziczek, a Maksymilian Kępiński był 4. w pistolecie pneumatycznym młodzików.W zawodach uczestniczyli też młodsi rocznikowo Artur Kucharski i Filip Makowski, zdobywając kolejne strzeleckie doświadczenia. Wiktor Blada zajął 1. miejsce w kategorii pistolet pneumatyczny juniorów młodszych. Senior Błażej Wejman wystrzelał w Bełchatowie 1. miejsce w konkurencji pistolet sportowy.

- W niedzielę dla dorosłych członków klubu, przeprowadziliśmy na Strzelnicy Sportowej firmy SPARTA na Wapiennikach, planowy trening strzelecki w konkurencjach kulowych i śrutowych - mówi Sławomir Dziegieć z „10-tki” Radomsko

Uzupełnieniem sportowej niedzieli, było zajęcie 3. miejsca przez Tomka Ojrzyńskiego w klubie CSS Częstochowa w konkurencji Shott-Off - pistolet.