Wygrana z outsiderem

W spotkaniu 17. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej RKS Radomsko wygrywa z outsiderem rozgrywek Kawalerią Tomaszów Mazowiecki 2:1 (0:0).

Kibice, którzy przybyli na to spotkanie liczyli, że radomszczański zespół urządzi sobie strzelecki festiwal. Oba zespoły dzieli bowiem przepaść w tabeli. RKS jest zdecydowanym liderem rozgrywek, a zespół Kawalerii Tomaszów to najsłabszy zespół ligi. Tomaszowianie na swoim koncie zgromadzili do tej pory tylko5 punktów. Strzelili jedynie 5 bramek tracąc przy tym aż 36.

W pierwszej połowie zespół RKS Radomsko nie potrafił wypracować sobie na tyle przewagi, aby do szatni zejść z prowadzeniem. Żółto-niebiescy oddali jedynie kilka strzałów na bramkę Kawalerii. Zdecydowanie lepiej zaprezentowali się po przerwie. Tuż po gwizdku w 47. minucie piłkę do siatki gości kieruje Bartosz Turniak. W 65. min. wynik podwyższa Krystian Wojtczak. Dla gości honorowe trafienie zalicza Jakub Bogusz w 76. min.

RKS Radomsko - Kawaleria Tomaszów Maz. 2:1 (0:0)
Bartosz Turniak 47, Krystian Wojtczak 65 - Jakub Bogusz 76

RKS Radomsko: P. Rudak – K. Michalak, M. Michalski, S. Kowalski, K. Wojtczak, B. Kondracki, K. Sarzyński, M. Lewacki, B. Turniak, M. Kwaśniak, K. Banasiak.