Trzecia wygrana z rzędu. RKS Radomsko - Concordia Elbląg 2:1 - Radomsko24.pl

Trzecia wygrana z rzędu. RKS Radomsko - Concordia Elbląg 2:1

RKS Radomsko wydostaje się z dolnych rejonów tabeli III ligi grupy I. W sobotę, 12 października pokonali przy Brzeźnickiej, Concordię Elbląg (0:0). Bohaterem spotkania został Omar Tall, strzelec dwóch bramek.

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, trener drużyny gości Łukasz Nadolny zapewniał, że jego piłkarze przyjechali do Radomska po komplet punktów. Wcześniej, Concordia Elbląg w spotkaniach z beniaminkami, odnotowała dwa zwycięstwa: z KS Wasilków i Pogonią Grodzisk Maz. Słowa trenera Concordii, nie odnalazły jednak przełożenia na ostateczny wynik spotkania. Do przerwy co prawda był wynik 0:0, ale po przerwie, w 66. minucie na 1:0 dla gospodarzy strzela powracający do składu po kontuzji Omar Tall. Ten sam zawodnik w 80. min. podwyższa wynik spotkania na 2:0. W doliczonym czasie gry honorową bramkę dla Concordii zdobywa Adam Duda. Goście od 82 minuty, musieli sobie radzić w dziesiątkę, po tym jak kontuzji doznał Radosław Lenart, a limit zmian w Concordii został wykorzystany.

Wygrana z Concordią Elbląg była trzecim z rzędu zwycięstwem drużyny RKS Radomsko. W poprzednich kolejkach pokonali na wyjeździe Pelikana Łowicz 2:3 i wygrali u siebie ze Świtem Nowy Dwór Maz. 2:1. Drużyna kontynuuje marsz w górę tabeli. Zółto-niebiescy obecnie zajmują 9. lokatę z dorobkiem 16 punktów, bramki 18:19

W następnej kolejce RKS zagra na wyjeździe z Sokołem Ostróda. Ten mecz 19 października o godz. 18.00.

RKS Radomsko - Concordia Elbląg 2:1 (0:0)
66' i 80' Omar Tall - 90'+ A. Duda

Wyjściowa jedenastka RKS Radomsko: D. Podleśny – R. Janicki, N, Balcerzyk, A. Ślęzak, D. Siewiera, Ł. Bocian, K. Kolasa, A. Saktura, P. Baraniak J. Rozwandowicz, M. Wrzesień
Wyjściowa jedenastka Concordii Elbląg: P. Łakota – C. Maciejewski, R. Maciążek, D. Pawłowski, R. Bukacki, P. Goliasz, R. Lenart, A. Siekierkowski, A. Duda, S. Kopeć, M. Lewandowski