Radomsko, Łódzkie 7.7o Poniedziałek, 18 Lutego 2019

Trening komunikacji i współpracy w Starterze

Miasto
Tomasz Kolmasiak

Jesień w Starterze Radomsko zaczęła się niezwykle ciekawie. Wszystko za sprawą warsztatów z komunikacji i współpracy grupowej, w których wzięli udział uczniowie radomszczańskich szkół średnich.

Dzisiejsze warsztaty były bardzo ciekawe. Nie brakowało gier rozwojowych, ćwiczeń, wyzwań, śmiechu, aktywności zespołowej czy porównywania poglądów.

Uczestnicy w przyjaznej, luźnej atmosferze doświadczyli tego, że fajnie jest być sobą i że każdy posiada całą masę zasobów osobistych, z których często nie zdajemy sobie sprawy - a szkoda. Młodzież podczas warsztatów otrzymała narzędzia do pracy nad sobą oraz pracy w grupie. Było wiele ciekawych zadań pobudzających kreatywność i pozwalających znaleźć swoje miejsce w grupie.

Spotkania poprowadziła Anna Zochniak - coach, trener umiejętności miękkich, przedsiębiorca. Na co dzień pracuje z osobami indywidualnymi i firmami nad podnoszeniem ich efektywności osobistej i biznesowej. Na szkoleniach i warsztatach kładzie duży nacisk na luźną atmosferę oraz przepracowanie treści w praktyce.

Info: Urząd Miasta w Radomsku

komentarze