Radomsko, Łódzkie 0o Poniedziałek, 17 Grudnia 2018

Sukcesy tancerzy Etiudy

Kultura i rozrywka
Tomasz Kolmasiak

10 i 11 marca w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Polski PTT w klasach tanecznych. Pary ze Studia Tańca Towarzyskiego Etiuda działającego przy MDK Radomsko wzięły udział w Mistrzostwach osiągając wspaniałe rezultaty.

10 marca Norbert Głogosz i Klaudia Zielińska wytańczyli tytuł Mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich w klasie tanecznej C, stając na najwyższym miejscu na podium. Kacper Zyzik i Milena Gurazda zakwalifikowali się do finału Mistrzostw Polski w klasie C zajmując wysokie 5. miejsce. W konkurencji latynoamerykańskiej w klasie C startowało 46 par z całej Polski. Obie pary uzyskały przeklasyfikowanie do wyższej klasy tanecznej B w tańcach latynoamerykańskich.

W niedzielę, 11 marca odbyły się Mistrzostwa Polski w klasach w stylu standardowym. Ponownie para z Etiudy stanęła na pierwszym miejscu. Norbert Głogosz i Klaudia Zielińska zdobyli tytuł Mistrzów Polski w klasie tanecznej C w stylu standardowym. Ponownie okazali się najlepiej tańcząca para w klasie C i uzyskali awans do klasy tanecznej B w tańcach standardowych.

Pary trenuje Katarzyna Dawid Fiszer.

komentarze