Radomsko, Łódzkie 0o Poniedziałek, 17 Grudnia 2018
Autopromocja reklama

Strefy Kobiecości w Galerii Muzeum

Kultura i rozrywka
Tomasz Kolmasiak

Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Tomasza Lenarczyka „STREFY KOBIECOŚCI”.

Fotografie do wystawy powstawały w okresie 3 lat. Ekspozycja będzie podzielona na strefy, zaprezentuje różne spojrzenia autora na kobiecość. Delikatnie, kobieco, pięknie w taki właśnie sposób chcą być widziane kobiety i właśnie w ten sposób pokazuje to fotograf. Wystawa składa się głównie z prac monochromatycznych, ale pojawiają się również kolory wyróżniające strefę nagości. Podczas wernisażu, autor wystawy zaprezentuje również kulisy jej powstawania czym przeniesie odbiorców w świat „stref kobiecości…”.

Data i miejsce wernisażu: 16 marca 2018 r. (piątek) godz. 18.00, Galeria Muzeum, ul. Narutowicza 1. Wstęp wolny.

Tomasz Lenarczyk to pasjonat fotografii. Uczestnik kilkudziesięciu wystaw indywidualnych, oraz zbiorowych. Jeden z laureatów konkursu MOJE MIEJSCE NA ZIEMI, wyróżniony na Międzynarodowych Konfrontacjach Fotograficznych „Tylko Jedno Zdjęcie 2012” pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP 2012/195. Organizator wielu plenerów, kursów, szkoleń oraz warsztatów fotograficznych. Jest członkiem zarządu Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego „Fcztery”, z którym jest związany od 8 lat. Od 3 lat organizuje w Piotrkowie Trybunalskim spotkania z fotografami z Polski i zagranicy o nazwie „Cafe pod Migawką”. Od dwóch lat fotografią zajmuje się zawodowo (www.LenArtStudio.pl; www.FotoLenar.pl).)

komentarze