Radomsko, Łódzkie -5.6o Poniedziałek, 21 Stycznia 2019

Spektakl Skok w bok już w 18 października

Kultura i rozrywka
Beata Januszewska

18 października 2018 roku w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się spektakl „Skok w bok” w reżyserii Andrzeja Rozhina warszawskiego Teatru CAPITOL.

18 października br. o godzinie 20.00, w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, Agencja Artystyczna MUZA przedstawi mieszkańcom miasta komedię warszawskiego Teatru CAPITOL ze Sławomirem Zapałą w roli głównej.

Sprzedaż biletów: Kasa MDK tel. 519 144 508
Sprzedaż biletów on-line: https://www.kupbilecik.pl/impreza-26779-skok.w.bok.radomsko.html#

SKOK W BOK (Donald Churchill i Peter Yeldham)

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać... Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok", autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Obecnie, z wysokimi notami jest przedstawiana w Polsce. Premiera spektaklu odbyła się 19 czerwca 2017 roku.

W spektaklu zobaczymy: Sławomira Zapałę, Delfinę Wilkońską, Adama Fidusiewicza, Dorotę Chotecką, Paulinę Holtz, Kajrę Kajrowicz, Michała Milowicza.

komentarze