RKS Radomsko w Warszawie z Polonią na remis - Radomsko24.pl

RKS Radomsko w Warszawie z Polonią na remis

W przedostatniej jesiennej kolejce w III lidze, RKS Radomsko zremisował w Warszawie z Polonią 1:1 (1:0). Mecz przy Konwiktorskiej w stolicy rozegrano 8 listopada.

Trwa dobra passa radomszczańskiego zespołu. Remis w Warszawie była dla RKS Radomsko, siódmym meczem bez porażki. Natomiast Polonia remisując z radomszczanami przerywa serię siedmiu porażek z rzędu.

Bramki dla RKS w spotkaniu z Polonią zdobyli Paweł Baraniak w 65 min. W pierwszej połowie dla Polonii trafienie notuje Krystian Pieczara w 45 min. z rzutu karnego.

Żółto-niebieskich w Warszawie dopingowało 110 fanów z Radomska.

45’ 1:0❗️ Po faulu w polu karnym Czarnym Koszulom zostaje przyznany rzut karny! @pieczi10 pewnie go wykorzystuje i wychodzimy na prowadzenie tuż przed przerwą???????????? #POLRKS

— Polonia Warszawa (@polonia1911) November 8, 2019

65’ 1:1 RKS wyrównuje, ale to nie koniec meczu. Walczymy dalej o 3 punkty #POLRKS

Wyjściowa jedenastka RKS Radomsko: D. Podleśny – A. Saktura, A. Pluta, K. Sadziński, D. Danilczyk, Ł. Bocian, D. Siewiera, N. Balcerzyk, M. Wrzesień, P. Baraniak, O. Tall
Wyjściowa jedenastka Polonii Warszawa: Kowalczyk – Zajączkowski, Wojdyga, Goliński, Rakowski, Szymczak, Kobiera, Zych, Andrzejewski, Wisniewski, Pieczara