RKS Radomsko ucieka rywalom

Drużyna RKS Radomsko nadal niepokonana w IV lidze. Zółto-niebiescy, 22 września przed własną publicznością wygrali z Andrespolią Wiśniowa Góra 3:1 (2:1).

Wynik spotkania już w 5. min. otworzył kapitan RKS, Bartosz Turniak. W 13. min. na 2:0 podwyższa Krystian  Wojtczak (bramka numer osiem w bieżącym sezonie). Tuż przed przerwą kontaktowego gola dla Andrespolii zdobywa Damian Kopa. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka. Zdobył ją dla gospodarzy w 80. min. Omar Tall.

Wygrana nad Andrespolią, była dla RKS Radomsko ósmym z rzędu zwycięstwem w IV lidze. Drużyna z Radomska z 24. punktami na koncie prowadzi ligowej tabeli.

RKS Radomsko - Andrespolia Wiśniowa Góra 3:1 (2:1)

Wyjściowa jedenastka RKS Radomsko: W. Baranowski, K. Sadziński, A. Klepczyński, A. Pluta, M. Michalak, A. Saktura, B. Zieliński, P. Baraniak, B. Turniak, O. Tall, K. Wojtczak
Wyjściowa jedenastka Andrespolia:  D. Kulpa, D. Jochamiak, S. Radzio, D. Kopa, D. Fajks, I. Świątkiewicz, D. Podedworny, T. Wachowiec, T. Niżkowski, K. Staniewski, R. Badowski

Sędziował: M. Lewandowski