RKS Radomsko – KS Kutno 4:0 - Radomsko24.pl

RKS Radomsko – KS Kutno 4:0

W meczu na szczycie IV ligi łódzkiej, zespół RKS Radomsko pokonał przed własną publicznością drużynę KS Kutno 4:0 (2:0). Podopieczni trenera Rafała Ozgi pewnie zmierzają po tytuł mistrza jesieni.

Mecz rozpoczął się dla drużyny z Radomska wyśmienicie. Już w 18. minucie po faulu w polu karnym na Pawle Baraniaku, jedenastkę pewnie wykorzystuje supersnajper żółto-niebiskich Krystian Wojtczak. Również od 18. min. meczu, gospodarze grają z przewagą jednego zawodnika. Dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną otrzymuje gracz z Kutna, Kamil Kobryń. Przed przerwą kibice zobaczyli jeszcze jedną bramkę. Zamieszanie w polu karnym, wykorzystuje nie kto inny jak Krystian Wojtczak (38. min.) i na przerwę gospodarze schodzili mając dwie bramki przewagi. Po przerwie RKS kontrolował przebieg spotkania. Dzięki przewadze udało zdobyć się jeszcze dwie bramki. Na 3:0 podwyższa Paweł Baraniak (11 bramka w sezonie) a siedem minut później wynik na 4:0 dla RKS ustala Kacper Michnicki. W doliczonym czasie gry drugą żółtą kartkę obejrzał Adrian Klepczyński i mecz gospodarze kończą w dziesiątkę. Dzięki zdobyciu dwóch bramek w spotkaniu z KS Kutno, Krystian Wojtczak ma ich na swoim koncie już 12.

Teraz przed piłkarzami z Radomska ostatnia kolejka rundy jesiennej. A w niej spotkanie wyjazdowe z wiceliderem rozgrywek Wartą Sieradz.

RKS Radomsko: Baranowski – Pluta, Klepczyński, Michalak (72′ Perliński), Lewacki – Sadziński (80′ Kowalski), Tall (57′ Turniak), Saktura, Michnicki (80′ Balcerzyk) – Wojtczak (80′ Banasiak), Baraniak (57′ Gloc)

KS Kutno: Reszka – Kobryń, Kowalczyk, Kaczor (78′ Skwara), Cichacki (73′ Jakubowski) – Pietrow, Brochocki (67′ Dębowski), Adrian Marcioch, Padzik (50′ Amrozik) – Krystian Marcioch (61′ Miarka), Wielgus.

Sędziował: R. Michalak