Radomsko, Łódzkie -1.6o Piątek, 24 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

Rekordowa liczba głosów czyli marcowy casting rozstrzygnięty

Miasto

Kolejne dwie dziewczyny, biorące udział w konkursie Piękne Radomsko, dostaną zaproszenie na galę finałową, która odbędzie się w lipcu. Są nimi Klaudia Migalska oraz Klaudia... ››

Kolejne dwie dziewczyny, biorące udział w konkursie Piękne Radomsko, dostaną zaproszenie na galę finałową, która odbędzie się w lipcu. Są nimi Klaudia Migalska oraz Klaudia Gałwiaczek.


Zwyciężczynią trzeciego już castingu z rekordową jak dotąd liczbą głosów została Klaudia Migalska. Głosowanie internautów trwało od 14 marca do 14 kwietnia 2011 roku. Klaudia od samego początku znajdowała się w ścisłej czołówce. Największą jej rywalką okazała się Klaudia Gałwiaczek. Liczby okejek, a tym samym pozycja dziewczyn na liście zwyciężczyń zmieniała się z dnia na dzień, a czasem nawet z godziny na godzinę.

 

Obie Klaudie otrzymają zaproszenie na wielką galę finałową, która odbędzie się w 21 lipca w lokalu Al. Piramida. Jako dodatkowe wyróżnienie, a tym samym nagrodę za zdobycie pierwszego miejsca w marcowym castingu, Klaudia Migalska będzie miała zorganizowaną profesjonalną sesję. Zdjęcia laureatki marcowego castingu, tak jak wszystkich poprzednich zwyciężczyń konkursu Piękne Radomsko, będzie można zobaczyć na naszej stronie w dziale "Dziewczyna z miasta". Serdecznie zapraszamy do oglądania galerii zdjęć pięknych dziewczyn z Radomska.

 

 

A przed nami już ostatni casting do Pięknego Radomska, który odbędzie się 12 maja. Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczyny, które jeszcze nie skorzystały z okazji zrobienia sobie fajnych zdjęć, gdyż to już ostatnia okazja.

 

 

Poniżej przedstawiamy pełną listę uczestniczek marcowego głosowania wraz z wynikami:


Klaudia Migalska9300
Klaudia Gałwiaczek8783
Magdalena Machura3785
Magdalena Nowicka3569
Żaneta Jaroszek1189
Sylwia Kot652
Malwina Gałwiaczek462
Aleksandra Pikos409
Anna Kowalczyk213
Agnieszka Jurek198
Iga Wielgus196
Marta Auguścik130

komentarze