Radomsko, Łódzkie 17.3o Sobota, 20 Lipca 2019
ważne informacje
  • 08:07 Ograniczenie w dostawie ciepłej wody czytaj dalej
  • 16:07 Zagłosuj na Radomsko w konkursie Planete+ „Twoje miasto z góry” czytaj dalej

Radomszczański Festiwal Kolarsko-Biegowy ESBANK GO

Sport i rekreacja
Beata Januszewska

13 kwietnia w lasach na Suchej Wsi w Radomsku odbył się Radomszczański Festiwal Kolarsko-Biegowy ESBANK GO.

W ramach imprezy odbyły się: I Radomszczański Duathlon dla rowerzystów,  II Radomszczański Bieg Charytatywny „Szczęśliwa Siódemka”, I Radomszczański Nordic Walking oraz Bieg rekreacyjny dla psiaka i kociaka.

WYNIKI:

Zwycięzcy Biegu Charytatywnego:

Szczęśliwa Siódemka 7km

Kategoria juniorzy:
1. Łukasz Otoliński Radomsko;
2. Konrad Biszta Gomunice.

Kategoria juniorki:
1. Marta Wójcik Radomsko;
2. Emilia Rokita RUNdomsko;
3. Ewelina Krawczyk Płoszów.

Kategoria Open mężczyźni:
1. Kamil Hap KBKS Radomsko, BIEGACZE W RADOMSKU
2. Krzysztof Szewczyk Czewarum TiM Częstochowa;
3. Jacek Kamieniak KBKS Radomsko, BIEGACZE W RADOMSKU

Kategoria Open kobiety:
1. Anna Popke Reebok Run Crew Częstochowa;
2. Joanna Jagiełło Run Team Milejów;
3. Ewa Jurczyk Aktywni Kamieńsk.

Kategoria pow. 40 lat mężczyźni:
1. Robert Waldon
2. Piotr Zylbert BIEGACZE W RADOMSKU
3. Paweł Cieślik Rozbiegajmy Radomsko.

Kategoria pow. 40 lat kobiety:
1. Katarzyna Barczak Run Team Milejów;
2. Jola Kaczmarek BIEGACZE W RADOMSKU
3. Agata Wijaszka ESBANK i Przyjaciele.

1. Radomszczański Duathlonik

1. Kacper Kukiełka KBKS RADOMSKO
2. Maciej Barwiński Uks Wiking
3. Oliwier Krupa KBKS RADOMSKO

1. Radomszczański Duathlon

Kategoria juniorzy:
1. Nowicki Kacper, Częstochowa
2. Warda Adrian, KBKS RADOMSKO
3. Ojrzyński Mateusz, RUNdomsko

Kategoria juniorka:
1. Sobańska Izabela, Drużbice

Kategoria Open mężczyźni:
1. Krzysztof Nowak, Warach Rowery, Bełchatów
2. Jarosław Smoleń, Mysłowice
3. Piotr Józefowski, SW AŚ Częstochowa

Kategoria Open kobiet:
1. Izabela Sobańska, Drużbice
2. Jezierska Ola, Łódź Kocha Sport
3. Majchrzak Agnieszka, Radomsko

Kategoria pow. 40 lat kobiety
1. Miler Urszula, KBKS RADOMSKO
2. Gałkowska Agnieszka, Kłomnice

Kategoria pow. 40 lat mężczyźni
1. Stolecki Piotr, Drużyna Szpiku, Kurnos Drugi
2. Rafał Wyczółkowski, KK Randori, Radomsko
3. Cieślik Piotr, Warach Rowery, Bełchatów

Mistrzostwa Powiatu Radomszczanskiego

Mężczyźni:
1. Rafał Wyczółkowski, KK Randori, Radomsko
2. Marcin Orlik, KBKS Radomsko
3. Artur Szponder, KBKS Radomsko

Kobiety:
1. Majchrzak Agnieszka, Radomsko
2. Urszula Miler, KBKS Radomsko
3. Emilia Poteralska, KBKS Radomsko, Rowerzyści w Radomsku

Środki zbierane podczas imprezy przekazane zostaną Radomszczańskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami oraz Fundacji Promień Radości.
 
Sportową imprezę zorganizował Kolarsko - Biegowy Klub Sportowy w Radomsku, grupa Biegacze w Radomsku oraz Rowerzyści w Radomsku.

Patronat medialny nad imprezą objął portal Radomsko24.pl.

komentarze