Radomsko, Łódzkie 0.4o Czwartek, 23 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

Radomszczanka została Miss Studentek!

Miasto

To że radomszczanki są piękne wie chyba każdy. Dzięki Karolinie Pajączkowskiej wie o tym również nasze województwo! Karolina została bowiem Miss Polonia Studentek Łodzi 2011. Gala finałowa... ››

To że radomszczanki są piękne wie chyba każdy. Dzięki Karolinie Pajączkowskiej wie o tym również nasze województwo! Karolina została bowiem Miss Polonia Studentek Łodzi 2011. Gala finałowa obyła się 16 kwietnia w Białej Fabryce przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi.

 

W łódzkim finale zmierzyło się 17 najpiękniejszych studentek z łódzkich szkół wyższych. Kandydatki prezentowały się przed jury i publicznością w pięciu różnych strojach stworzonych przez młodych projektantów. Były to m.in. stroje wieczorowe, sportowe i kąpielowe.

 

- Każda z kandydatek była inna, na swój sposób wyjątkowa. Były wśród nas również dziewczyny z zagranicy np. Ukrainy, Białorusi czy Senegalu. Mimo że konkurencja była spora, to czułam się dosyć pewnie ponieważ jako jedyna z dziewczyn pracuję jako zawodowa modelka, również na wybiegach - mówi Karolina.

 

Po prezentacjach nadszedł czas na werdykt jury, szcześliwy dla radomszczanki -  Karolina Pajączkowska otrzymała tytuł Miss Polonia Studentek 2011, została również Miss Foto.

 

Teraz przed Karoliną kolejny etap - udział w wyborach Miss Polonia Województwa Łódzkiego, którego finał odbędzie się już 4 czerwca w Łodzi. Jeśli radomszczance powiedzie się również wtedy - weźmie udział w finale konkursu Miss Polonia.

 

Karolina ma 21 lat, studiuje choreografię tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

 

Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów!

komentarze