Radomsko, Łódzkie -5.6o Poniedziałek, 21 Stycznia 2019
Autopromocja redakcja

R. Koska: kandyduję na burmistrza Przedborza

Powiat
Tomasz Kolmasiak

Renata Koska, kierownik oddziału KRUS w Radomsku będzie kandydatem na stanowisko burmistrza miasta Przedborza w nadchodzących wyborach samorządowych.

To świeża informacja z dzisiaj (14 maja), jako pierwszą podało ją internetowe Radio ERA, w którym gościł rano Michał Koski, radny Rady Miasta w Przedborzu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, prywatnie syn pani Renaty. - W związku z pojawieniem się dzisiaj w mediach informacji o moim zamiarze kandydowania na burmistrza miasta Przedborza, chciałabym potwierdzić, że wystartuję w wyborach samorządowych 2018 r. Mam nadzieję, że mój program przedstawiony Państwu już w kampanii wyborczej, przekona mieszkańców miasta i gminy Przedbórz do mojej kandydatury. Będę się ubiegała o Wasze poparcie. Uważam, że wspólnie możemy dokonać wielu zmian na lepsze  - napisała na swoim facebook-owym profilu Renata Koska.

Zanim została kierownikiem radomszczańskiego oddziału KRUS, piastowała funkcję kierownika referatu organizacyjnego, a następnie sekretarza Urzędu Miasta w Przedborzu, kierowała także tamtejszym Urzędem Stanu Cywilnego, a także pracowała w wydziale promocji miasta. Posiada wyższe wykształcenie – magister politologii na wydziale dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

W wyborach prawdopodobnie wystartuje z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

komentarze