Radomsko, Łódzkie 3.3o Niedziela, 19 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 15:01 Płatne parkingi w centrum Radomska? czytaj dalej
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

PUP w Radomsku organizuje staże

Miasto
Jacek Paszewski

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje, że w terminie od dnia 16 do 20 grudnia, przyjmowane będą wnioski o zorganizowanie stażu.

Osoba bezrobotna skierowana na staż ma możliwość nabycia doświadczenia i nowych umiejętności praktycznych do wykonywania pracy bez nawiązania stosunku pracy z pracodawcą. Osoby bezrobotne będą kierowane na staż na okres maksymalnie 6 miesięcy.

Planowane staże realizowane będą: w ramach środków Funduszu Pracy oraz w ramach programu „Aktywizacja osób po 29 roku życia pozostających bez pracy w powiecie radomszczańskim”.

Przeczytaj: Nabór wniosków na rozkręcenie firmy

Osoby bezrobotne zainteresowane udziałem w stażu powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta, który zakwalifikuje do udziału w odpowiednim programie, biorąc pod uwagę zakładane w nim wymagania oraz na podstawie analizy sytuacji i szans na rynku pracy i indywidualnego planu działania ustalonego z doradcą klienta w urzędzie.

Regulamin oraz aktualne wnioski dostępne są na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl oraz w siedzibie urzędu (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – Referat Instrumentów Rynku Pracy, pokój 25). Szczegółowe informacje można również uzyskać dzwoniąc pod nr tel.: 44 683 73 56 do 58 wew. 12.

komentarze