Radomsko, Łódzkie -5.6o Poniedziałek, 21 Stycznia 2019
Autopromocja reklama

Odkrywali swój potencjał

Miasto
Tomasz Kolmasiak

Poznanie swoich mocnych i tych słabszych cech charakteru oraz wypracowanie i zwiększenie umiejętności były jednymi z celów szkolenia, jakie zorganizowano w inkubatorze przedsiębiorczości Starter w Radomsku.

Warsztaty "Supermocni 2.0." przeprowadzono w środę, 12 września. Poprowadziła je Anna Zochniak - coach, trener umiejętności miękkich, przedsiębiorca, która na co dzień pracuje z osobami indywidualnymi i firmami nad podnoszeniem ich efektywności osobistej i biznesowej.

W warsztatach udział wzięła nie tylko młodzież z Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych, ale także osoby, które już mają spore doświadczenie zawodowe, a w warsztatch uczestniczyły, aby dowiedzieć się czegoś nowego, co pomoże im w dalszej pracy lub prowadzeniu firmy.

Poprzez rozmowy i zabawy uczestnicy odkryli wartość pracy zespołowej. Odnaleźli i nazwali swoje mocne strony i talenty oraz wypracowali i zwiększyli kompetencje miękkie, które mogą zadecydować o sukcesach nie tylko w szkole, ale i w przyszłej pracy zawodowej.

komentarze