Radomsko, Łódzkie -1.6o Piątek, 24 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

Łukasz Więcek specjalistą ds. pozyskiwania funduszy unijnych

Miasto

Łukasz Więcek - miejski radny i kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Radomska w ostatnich wyborach samorządowych - zajmie się pozyskiwaniem funduszy unijnych w Powiatowym Urzędzie Pracy... ››

Łukasz Więcek - miejski radny i kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Radomska w ostatnich wyborach samorządowych - zajmie się pozyskiwaniem funduszy unijnych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku.

 

Pod koniec marca PUP ogłosił konkurs na stanowisko głównego specjalisty ds. pozyskiwania środków unijnych. Wymaganiami koniecznymi był udokumentowany 5-letni staż pracy oraz doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Dodatkowo od kandydata wymagano znajomości zasad przyznawania funduszy unijnych czy regulacji dotyczących pozyskiwania i rozliczania projektów.

 

Łukasz Więcek był jedyną osobą, która wzięła udział w konkursie. I wygrał. Jak informuje PUP - spełnił warunki formalne, zaliczył wszystkie etapy konkursu oraz został pozytywnie oceniony przez Komisję rekrutacyjną w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Teraz przed miejskim radnym duże wyzwanie - środki finansowe jakimi w tym roku dysponuje Powiatowy Urząd Pracy są ponad 3-krotnie mniejsze, niż w roku ubiegłym. Pracy nad wnioskami będzie więc na pewno dużo. Czy jednak radny Więcek jest jedynym specjalistą ds. pozyskiwania środków unijnych w Radomsku?

komentarze