Radomsko, Łódzkie 0o Poniedziałek, 17 Grudnia 2018
Autopromocja reklama

LASS wydaje debiutancki long play

Kultura i rozrywka
Jacek Paszewski

Radomszczanka Kasia Klimczyk znana obecnie jako LASS to kompozytorka, autorka tekstów i producentka. Piosenki, które „wrzuciła” do sieci narobiły sporo zamieszania na scenie muzyki alternatywnej. Wreszcie LASS wydaje debiutancki album.

Wielu z Was pyta kiedy wreszcie powstanie płyta? Rzeczywiście zajęło to LASS sporo czasu, głównie dlatego, że grała koncerty w Polsce (głównie jako support Meli Koteluk i Łąki Łan), w Nowym Jorku, Korei Południowej, na Litwie i Słowacji, gdzie wystąpiła na jednym festiwalu razem z Solange, M.I.A, Alt-j i Birdy.  W tym momencie LASS intensywnie pracuje nad wydaniem autorskiego materiału.

LASS jest właśnie na finiszu produkcji piosenek, które znajdą się na debiutanckim albumie. Obecny etap to nagrywanie  wokali, dogrywanie dodatkowych żywych instrumentów oraz przygotowywanie utworów do mixów.  Przy produkcji pomogło wielu świetnych muzyków,  o których LASS opowie więcej przy promocji płyty. Już niedługo pojawi się nowy singiel Twin Peaks razem z teledyskiem wyreżyserowanym przez Katkę Michalak.

Jednak do wydania płyty potrzebne są jak zawsze pieniądze. Potrzeba  W tym celu na platformie crowdfundingowwej wspieramy.to Kasia Klimczyk uruchomiła zbiórkę.

- Celem akcji jest zebranie funduszy, które pokryją koszty ukończenia produkcji piosenek i  wydania płyty. Dzięki Waszej pomocy album zostanie wydany i ruszymy dalej, a jest dużo do zrobienia, pomysłów jest całe mnóstwo i fajnie byłoby zapłacić fachowcom za ich pracę. Środki przeznaczone będą na mix i mastering, opłacenie zawodowych muzyków, wykonanie okładki, tłoczenie płyty – mówi artystka.

Pieniądze na wydanie płyty można wpłacać TUTAJ.

Dla darczyńców przewidziano nagrody:

Kwota 10 zł. Otrzymasz maila  od LASS ze zdjęciem z prywatnego archiwum artystki
Kwota 10 zł. Otrzymasz maila  od LASS a w nim piosenkę w wersji mp3 oraz specjalne podziękowanie. 
Kwota 15 zł. Otrzymasz maila  od LASS z filmikiem z prywatnego archiwum artystki
Kwota 20 zł.  Zdjęcie z autografem wysłane pocztą.
Kwota 30 zł. Debiutancka płyta LASS w formie digital.
Kwota 50 zł. Debiutancka płyta LASS z odręcznym autografem, egzemplarz kolekcjonerski Kwota 80 zł. Otrzymasz koszulkę specjalnie zaprojektowaną w związku z debiutancką płytą LASS 
Kwota 100 zł. Jako pierwszy otrzymasz płytę LASS w wersji cyfrowej, na trzy dni przed oficjalną premierą.
Kwota 130 zł.
Koszulka z kolekcji LASS promująca album + Debiutancka płyta LASS z odręcznym autografem, egzemplarz kolekcjonerski

Nagrody limitowane

Kwota 150 zł. Zaproszenie na wybrany przez Ciebie koncert LASS w 2018/2019 roku i możliwość porozmawiania z artystką na back stage. (20 szt.)
Kwota 300 zł. LASS nagra dla Ciebie imienny filmik z podziękowaniem. (10 szt.)
Kwota 400 zł. LASS wypije z Tobą 1 kawę. Tylko Ty i LASS. Niezapomniane wrażenia i możliwość spędzenia czasu z LASS. Miejsce i czas wyznacza LASS (10 szt.)
Kwota 500 zł. LASS wypije z Tobą jednego drinka. Tylko Ty i LASS. Niezapomniane wrażenia i możliwość spędzenia czasu z LASS. Miejsce i czas wyznacza LASS. (10 szt.)
Kwota 800 zł. Notes z odręcznie napisanymi przez LASS tekstami piosenek z jej debiutanckiej płyty + debiutancka płyta LASS z  autografem, egzemplarz kolekcjonerski   (1 szt.)
Kwota 1200 zł. LASS jest poważaną stylistką, która ubiera gwiazdy. LASS może być również Twoją osobistą stylistką.  Zakupy z LASS trwają 5 godzin/ każda następna godzina dopłata 100zł  (6szt.)
Kwota 1200 zł. Lekcja pływania z LASS to idealny wybór jeśli chcesz doszkolić technikę lub nauczyć się podstaw pływania. (4 szt.)
Kwota 4000 zł. Zostajesz Mecenasem Sztuki odsłuch płyty LASS w jej domowym studiu przed premierą płyty.  Miejsce i czas ustali LASS. Dodatkowo 4 płyty z odręcznym autografem, egzemplarze kolekcjonerskie oraz koszulka z kolekcji promującej album (2 szt.)
Kwota 4000 zł. Zostajesz mecenasem sztuki. LOGO twojej firmy pojawia się na okładce Debiutanckiej płycie LASS. 
Kwota 15000 zł. Zostajesz głównym sponsorem płyty LASS
Kwota 4000 zł.  LASS zagra koncert po wspólnym ustaleniu terminu (technika i transport po Twojej stronie)  (8 szt.)

komentarze