Radomsko, Łódzkie 7.7o Poniedziałek, 18 Lutego 2019

Kto może otrzymać pożyczkę od ręki?

Miasto
Redakcja Artykuł sponsorowany

Pożyczka od ręki to wygodny sposób na załatanie dziur w domowym budżecie, zaspokojenie aktualnych potrzeb czy wsparcie w spłaceniu istniejącego długu. Jest to produkt finansowy udzielany szybko, bez zbędnych formalności i niekiedy także bez sprawdzania w BIK. Czym cechują się szybkie pożyczki od ręki i gdzie można je znaleźć?

Pożyczki od ręki – najważniejsze cechy

Pożyczki od ręki to inna nazwa chwilówek, czyli pożyczek krótkoterminowych udzielanych przez instytucje pozabankowe. Oferty tego typu wsparcia finansowego dostępne są m.in. na ratkomat.pl, gdzie można je łatwo porównać. Pożyczkę od ręki można wziąć zarówno online, jak i tradycyjnie, w siedzibie firmy pożyczkowej. Wniosek rozpatrywany jest zwykle w ciągu kilkunastu minut, a od pożyczkobiorcy nie są wymagane żadne zbędne zaświadczenia – zwykle wystarczy dowód osobisty.

Wiele firm pożyczkowych udziela pożyczek od ręki bez sprawdzania BIK, a niektóre dokonują weryfikacji, ale nie ma ona wpływu na przyznanie wsparcie. Pieniądze można pożyczyć na okres od tygodnia do nawet 48 miesięcy – wiele zależy od tego, jakie warunki oferuje dana firma pożyczkowa. Kwoty, jakie można w ten sposób pożyczyć, wynoszą od 100 zł do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Pożyczka od ręki – dla kogo?

Procedura przyznawania pożyczek od ręki jest znacznie mniej skomplikowana niż np. kredytów. Najczęściej klienci nie są oceniani pod kątem zdolności czy historii kredytowej. Firmy pożyczkowe nie oczekują także zaświadczeń o dochodach, co jest bardzo wygodne dla osób pracujących np. u kilku pracodawców.

Szybkie pożyczki przeznaczone są dla osób pełnoletnich, zamieszkujących lub zameldowanych na terenie Polski. Wymagane jest posiadanie dowodu osobistego i numeru PESEL, a także konta bankowego oraz aktywnego numeru telefonu. W przypadku, gdy pożyczkobiorca nie ma konta w banku, może starać się o pożyczkę bezpośrednio w siedzibie firmy pożyczkowej. Niektóre instytucje pozabankowe oferują także pożyczki do domu, co oznacza, że pieniądze dostarczane są pod wskazany adres przez kuriera. Porównanie ofert firm pożyczkowych znajdziesz na https://pozyczkowy-portal.pl/

komentarze