Radomsko, Łódzkie 0o Poniedziałek, 17 Grudnia 2018
Autopromocja reklama

Konkurs dla bezpiecznych gospodarstw

Powiat
Tomasz Kolmasiak

W konkursie "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" ogłoszonym przez KRUS główną nagrodą jest ciągnik rolniczy. Co zrobić, aby zyskać szansę na jego zdobycie?

Konkurs, którego organizatorem jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego skierowany jest do rolników, którzy dbają o bezpieczeństwo swojego miejsca pracy, czyli gospodarstwa. - Zachęcamy wszystkich rolników z naszego terenu do wzięcia udziału w konkursie. Zgłoszeń dokonywać można w radomszczańskim oddziale KRUS do końca miesiąca marca - zachęca Renata Koska, kierownik Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Radomsku. Szczegóły i karta zgłoszenia dostępne są na stronie instytucji w zakładce "prewencja". Główną nagrodą w ogólnopolskim konkursie jest ciągnik rolniczy. Jest szansa, aby trafił on do któregoś z gospodarzy z terenu powiatu radomszczańskiego.

Konkurs jest jednym z wielu działań prewencyjnych prowadzonych przez Kasę na rzecz zmniejszenia liczby wypadków i chorób zawodowych rolników. Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. Udział w Konkursie mogą brać zarówno duże, jak i małe gospodarstwa rolne.

komentarze