Radomsko, Łódzkie 0o Poniedziałek, 17 Grudnia 2018
Autopromocja redakcja

Karta Seniora również w Radomsku

Miasto
Jacek Paszewski

12 marca w magistracie uroczyście zainaugurowano program „Ogólnopolska Karta Seniora”, W uroczystości wzięli udział m.in. seniorzy, którzy odebrali już pierwsze karty uprawniające ich do zniżek na wybrane produkty i usługi oraz radomszczańscy przedsiębiorcy honorujący kartę seniora.

Ogólnopolska Karta Seniora uprawnia do korzystania ze zniżek oferowanych przez przedsiębiorców uczestniczących w inicjatywie. Powstała ona w ramach krajowego programu realizowanego przez krakowskie Stowarzyszenie MANKO. W 2018 roku do programu przystąpiło także Radomsko oraz lokalni przedsiębiorcy, między innymi dzięki aktywności organizacji senioralnych działających na terenie naszego miasta.

Wśród partnerów programu znajdują się m.in. uzdrowiska, hotele, pensjonaty, ośrodki zdrowotno-medyczne oraz kulturalne (kina, teatry, muzea, klubokawiarnie), akademie językowe, centra sportu, biura podróży, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie, kwiaciarnie oraz wiele innych przedsiębiorstw. W program zaangażowało się ponad 1100 partnerów z całej Polski, a ich liczba wciąż wzrasta.

By uzyskać Ogólnopolską Kartę Seniora należy wypełnić wniosek, który dostępny jest w urzędzie miasta w pokoju numer 11. Aby otrzymać kartę należy też mieć przy sobie dowód osobisty, karta wydawana jest „od ręki”.

Listę radomszczańskich przedsiębiorców honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora możecie znaleźć w tym miejscu.

komentarze