Radomsko, Łódzkie 4.1o Wtorek, 19 Marca 2019
Autopromocja reklama

Już wkrótce kiermasz JYSK

Miasto
Tomasz Kolmasiak

Już po raz siódmy Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku zorganizuje Kiermasz Charytatywny "Dobry Produkt – Szczytny Cel". Zakupy będzie można zrobić w sobotę, 16 czerwca, w godz. 8.30-13.00. Wszystkie pieniądze trafią do najbardziej potrzebujących.

Do tej pory udało się zebrać blisko milion złotych, które firma przekazała na cele charytatywne. - Kiermasz to duże wydarzenie, zarówno dla społeczności powiatu radomszczańskiego jak i pracowników JYSK. Kiermasz wpisał się już w lokalne zwyczaje. Takie działanie jest zgodne z wartościami naszej firmy, takimi jak wiarygodność, wzajemny szacunek, zaangażowanie i współpraca. Mając świadomość wpływu na otoczenie, traktujemy zaufanie społeczne jako kapitał i stale pracujemy nad jego wzmocnieniem od lat przekazując środki z kiermaszu na cele charytatywne. Gorąco wierzymy w powodzenie kolejnej edycji kiermaszu i liczymy na wysoką frekwencję kupujących – mówi Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor Spółki PR i Komunikacji.

Pieniądze uzyskiwane z kiermaszowej sprzedaży produktów JYSK od sześciu lat trafiają do lokalnych organizacji, instytucji i stowarzyszeń. Rozdysponowanie środków odbywa się po kiermaszu. W ubiegłym roku wsparcie otrzymały między innymi Straż Pożarna, Zakład Aktywności Zawodowej Centrum Rehabilitacji „Koniczynka”, pieniądze trafiły także na dofinansowanie zajęć sportowych dzieci i młodzieży. Dzięki wsparciu firmy JYSK dzieci mogły skorzystać z organizowanych przez Miejski Dom Kultury ferii zimowych czy półkolonii letnich.

Na kiermaszu dostępne będą produkty z asortymentu JYSK w bardzo atrakcyjnych cenach - cała gama mebli domowych i ogrodowych, poduszki, pościel, koce, narzuty, tekstylia.

VII Charytatywny Kiermaszu firmy JYSK odbędzie się 16 czerwca w godzinach 08:30–13:00 na terenie Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku przy ul. Duńskiej 22.

JYSK jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Jej założycielem jest Lars Larsen, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Arhus. Placówka nadal istnieje, a grupa JYSK obejmuje obecnie ponad 2 600 sklepów w 50 krajach na całym świecie. Roczny obrót grupy wynosi około 3,12 miliardów € i systematycznie rośnie. Sieć zatrudnia ok. 21 000 pracowników.

Nazwa firmy wywodzi się z języka duńskiego, w którym słowo „jysk” oznacza oznacza "coś" lub - jak Lars Larsen - "kogoś" z Półwyspu Jutlandzkiego i jest często kojarzone ze skromnością, dokładnością i uczciwością.

W Polsce JYSK istnieje od 18 lat. W ponad 200 sklepach rocznie zakupy robi ponad 11,5 miliona Polaków. Sieć dynamicznie się rozwija, każdego roku otwieranych jest kilkanaście nowych placówek. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce JYSK zatrudnia ponad 2 200 osób.

komentarze