Radomsko, Łódzkie 0.4o Czwartek, 23 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

Jechać i wygrać

Miasto

W najbliższą niedzielę, o godz 16.30, wicelider klasy okręgowej Mechanik Radomsko rozegra kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem radomszczanie wyjadą do Drzewicy na mecz z miejscowym... ››

W najbliższą niedzielę, o godz 16.30,  wicelider klasy okręgowej Mechanik Radomsko rozegra kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem radomszczanie wyjadą do Drzewicy na mecz z miejscowym Gerlachem, z którym do tej pory,  jeszcze nie wygrali w lidze. Czas najwyższy przełamać niemoc i przywieź z Drzewicy komplet punktów.


W rundzie jesiennej nasz zespół zremisował z Gerlachem na własnym boisku 1:1. Bramkę w tamtym spotkaniu strzelił Przemysław Szewczyk, a dla gości Łukasz Pacan z rzutu karnego.


- Trener Rafał Ozga w tym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z usług Sebastiana Mysłka, który narzeka na mięsień dwugłowy uda - mówi kierownik drużyny, Marcin Półrola. - Jego  miejsce zajmie najprawdopodobniej Adam Olejnik - dodaje.

 

Gerlach po rozegraniu 20 meczów plasuje się na przedostatniej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 16 punktów. Zdobył 29 bramek tracąc przy tym 47. Drużyna Mechanika jest druga. By myśleć o awansie do IV ligi radomszcznie nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Cel na ten mecz jest zatem prosty - jechać, wygrać i liczyć na stratę punktów głównego rywala  w walce o awans - Włókniarza Moszczenica.

 

O sytuacji w radomszczańskiej piłce nożnej podyskutuj na naszym FORUM

komentarze