Radomsko, Łódzkie 18.6o Sobota, 24 Sierpnia 2019

Jak zakupy to tylko do Lidla! Nowa placówka w Radomsku już otwarta

Miasto
Beata Januszewska Artykuł sponsorowany

Otwarcie sklepu sieci Lidl Polska w Radomsku, przy ulicy Jagiellońskiej, odbyło się 23 maja. Z tej okazji na klientów czekała specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach. Na pierwsze zakupy w nowej placówce, ustawił się tłum ludzi.

Punkt 7 rano pracownicy sklepu Lidl Polska otworzyli drzwi dla pierwszych klientów.

W nowym sklepie można znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”. Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W sklepie Lidl w Radomsku nie zabraknie również oferty tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Klienci, którzy odwiedzili 23 maja nowy sklep Lidla, mogli skosztować kawy i croissantów, a także potraw z grilla przygotowanych przez profesjonalnych grillmasterów. Oprócz tego od czwartku 23 maja do soboty 1 czerwca wiele artykułów zostało objętych specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie zastosowano ekologiczne rozwiązania m.in. instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, energooszczędne oświetlenie LED.

- Mamy ogrzewanie podłogowe, duży odzysk ciepła oraz pompy głębinowe. W sklepie są  specjalne szyby, które nie wpuszczają dużej ilości ciepła, a jednocześnie do temperatury 5 stopni na plusie jesteśmy w stanie ogrzać nas sklep lub schłodzić tym co odzyskujemy z innych urządzeń
- mówił nam Adrian Szulc, Kierownik Rejonu Sprzedaży.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu. Placówka  będzie bardziej energooszczędna, co w konsekwencji przyczyni się do ochrony środowiska naturalnego.

Historia sieci sklepów Lidl sięga lat 30. XX wieku. Pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 670.

Nowy sklep w Radomsku, przy ulicy Jagiellońskiej, ma większą powierzchnię handlową, wynosi ona teraz niemal 1350 m². W obiekcie zostało zatrudnionych około 22 osób.  Również parking przed sklepem zyskał nowy wygląd, gdzie obecnie jest 100 miejsc postojowych.

Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7.00 do 21.00, w piątki i soboty od 7.00 do 22.00, a w niedziele handlowe od 09.00 do 18.00.

komentarze