Radomsko, Łódzkie -5.6o Poniedziałek, 21 Stycznia 2019

Foof truck

Piknik
Plac 3 Maja >

II wiosenna edycja kulinarnej uczty w Radomsku już 21 i 22 kwietnia na placu 3 Maja. Sobota od godz. 12.00. Niedziela od 11.00.

W centrum Radomska na dwa dni zaparkują Food Trucki. Pojawią się już znane i sprawdzone smaki, jak również nowości, których w Radomsku jeszcze nie było. Jedne z najlepszych polskich restauracji na kółkach zaserwują m.in. burgery amerykańskie, frytki belgijskie, hot dogi premium z grillowaną kiełbasą, kołacze węgierskie, tortille, Japan udon, włoską granitę, pastrami, churrosy, owoce w czekoladzie. Poza tym piwo z browaru regionalnego. Będzie też można zrobić wiosenne zapasy – na stoiskach z produktami tradycyjnymi, m.in. przetwory warzywne, miody oraz prawdziwy chleb i wędliny, oscypki, chałwy.

Dla dzieci przygotowano bezpłatne atrakcje - m.in. strzelnicę paintballową, eurobungy, koszykówkę. Będą konkursy i zabawy z nagrodami. Będzie też czas na muzykę - zaprezentują się Oliwia Kopiec oraz Michał Makowski - uczestnicy „THE VOICE KIDS”. Dla pasjonatów motoryzacji - wystawa zabytkowych pojazdów, którą przygotuje Stowarzyszenie Klub Weterani Szos.

komentarze