Radomsko, Łódzkie 10.6o Poniedziałek, 18 Lutego 2019

Focus Mall zaprasza na ósme urodziny

Miasto
Jacek Paszewski

W dniach 17-18 listopada, galeria Focus Mall będzie obchodziła swoje ósme urodziny. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało wyjątkowe atrakcje dla odwiedzających i już teraz zaprasza do wspólnego świętowania. Szampańska zabawa i niezapomniane emocje gwarantowane.

Ósme urodziny Focus Mall będą celebrowane przez aż dwa dni. W piątek, 17 listopada, galeria zaprasza młodzież na wyjątkowe spotkanie z Blowkiem, który na swoim internetowym kanale ma ponad 3,2 mln subskrypcji. Karol „Blowek” Gązwa zyskał popularność dzięki internetowemu pamiętnikowi z gry Minecraft, a obecnie jest jednym z najbardziej znanych polskich gamerów, szczególnie wśród młodych osób.

Podejmij wyzwanie z Blowkiem!

Podczas off-line’owego spotkania miłośnicy Youtubera będą mogli dowiedzieć się, jak wykorzystać swój talent, kreatywność i ciekawość świata, by zrobić karierę w mediach – zarówno tradycyjnych, jak i społecznościowych. Popularny Youtuber opowie o swoich pasjach, nagrywaniu filmików i dalszych planach rozwoju kanałów na YouTube. Jedną z atrakcji będą prowadzone przez Blowka challenage z udziałem publiczności,. Szykuje się emocjonująca, pełna zaskoczeń i wyzwań zabawa. Uczestnicy
 z pewnością poczują dreszczyk emocji a wyłonione spośród publiczności osoby, będą miały szansę spróbować swoich sił w zwariowanych konkurencjach. Wszystko to w piątek, 17 listopada, w godz. 15.00-19.00.

Roztańczony Focus Mall

Drugi dzień zabawy również dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. W sobotę, 18 listopada urodzinowe przyjęcie rozpocznie się o godz. 14.00. Galerią na kilka godzin zawładną niesamowite dzieciaki z piotrkowskiego Centrum Edukacyjno-Artystycznego Simare. Pełne tanecznych rytmów i wrażeń popołudnie uświetni występ Czadomana, gwiazdy muzyki Disco Polo. Występ wokalisty znanego z takich przebojów jak: „Kochane panie” „Ruda tańczy jak szalona”, „Hey hey bawmy się” „Roześmiana” czy „Bo to jest miłość”, odbędzie się o godz. 18.00.

Każdy, kto przyjdzie na urodziny galerii będzie miał okazję porozmawiać ze swoim idolem, zrobić sobie wspólne selfie i czy zdobyć autograf. Na klientów czekać będą także wyjątkowe konkursy sceniczne z nagrodami. To jednak nie koniec niespodzianek. Z okazji urodzin Najemcy Focus Mall przygotowali dla atrakcyjne rabaty i promocje, które będą obowiązywały w wybranych salonach sprzedaży na terenie galerii przez dwa urodzinowe dni. Świętowanie ośmiolecia funkcjonowania Focus Mall nie może odbyć się bez słodkiego akcentu w postaci smacznego tortu. Galeria gorąco zaprasza do udziału w urodzinowym party. Takiej okazji nie możne przegapić żaden fan wirtualnej rzeczywistości, a także miłośnik świetnej zabawy i tanecznych rytmów.

Ósme urodziny Focus Mall to niezapomniane chwile z idolami!

O obiekcie:

Focus Mall to galeria zlokalizowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca od 13 listopada 2009r. Na 35 tys. mkw. GLA powierzchni znajduje się ponad 100 sklepów, między innymi: znane sieci odzieżowe, takie jak H&M, Stradivarius, Smyk, Diverse, Cropp, House, Mohito, Reserved, Solar, Monnari, C&A, New Yorker, Lavard, Sunset Design, sieci obuwnicze CCC, Deichmann, Wojas, Ryłko, market elektroniczny Media Markt, hipermarket Carrefour, Pepco, Empik, sklep z wyposażeniem wnętrz Home&You, perfumeria Douglas, sklep zoologiczny Aligator, siłownia StepOne Fitness, Centrum edukacji i zabawy Klockownia, a także pięciosalowe salowe kino Helios. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle Poland. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A.

komentarze