Radomsko, Łódzkie -3o Poniedziałek, 17 Grudnia 2018
Autopromocja reklama

Finał Projektu Metamorfoz „Teraz Ja” w Radomsku

Miasto
Jacek Paszewski

W restauracji „Las” w Radomsku odbył się finał pierwszej edycji Projektu Metamorfoz „Teraz Ja”.

Była to pierwsza pilotażowa edycja, której cel to przeprowadzenie długofalowych zmian. Metamorfozy to cykl zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich, spotkań ze stylistką, a także konsultacji i rozmów z osobami biorącymi udział w metamorfozach.

Trzy uczestniczki projektu Mariolę Engiel, Anna Nowak-Lodowska i Renata Łatacz w ciągu kilku tygodni przeszły spektakularne metamorfozy. Panie nie tylko wypiękniały czy zgubiły zbędne centymetry, ale też zyskały pewność siebie. Wszystko po to, aby móc realizować swoje ambicje.

- Czuję się bardzo szczęśliwa, że brałam udział w tym projekcie. Na co dzień nie mam zbyt wiele czasu dla siebie. Bardzo dziękuje mężowi, rodzinie, dzieciom za to, że mnie wspierali – mówiła podczas finału Renata Łatacz, uczestniczka projektu.

- Udział w projekcie pozwolił mi się oderwać do rzeczywistości, od domowych obowiązków. Zmotywował mnie do wysiłku w postaci ćwiczeń. Fajny makijaż, fajne ciuszki pozwoliły mi odzyskać pewność siebie. Odkryłam także siebie na nowo -  dodała Mariola Engiel.

Finał w restauracji „Las” poprowadził Radosław Rączkowski. Tanecznym krokiem wydarzenie rozpoczęła para taneczna Julia Kowalczyk i Adam Mohana, a śpiewem uświetnili prezentację Anna Chybalska, Alina Chybalska, Sylwia Makowska oraz Michał Makowski.

Radomszczański Projekt Metamorfoz „Teraz Ja”  stworzyły: stylistka Ilona Górecka, fryzjerka Karolina Bera, kosmetyczka Ewa Młynek oraz fotograf Przemek Spławiński. Koordynatorem projektu była Katarzyna Kempa-Dzitkowska. Do współpracy organizatorzy zaprosili także trenera personalnego Dariusza Berę i psychologa Julittę Kulkę.

Portal Radomsko24.pl był patronem medialnym wydarzenia.

komentarze