Radomsko, Łódzkie 3.9o Sobota, 23 Marca 2019

Bądź przedsiębiorczy - podsumowanie

Miasto
Tomasz Kolmasiak

W piątek, 23 marca uroczyście podsumowano kolejną edycję konkursu „Bądź przedsiębiorczy, wypromuj firmę i zawód” organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku. Patronat medialny nad konkursem objął portal Radomsko24.pl.

To była już dziewiąta edycja konkursu, mającego na celu promocję szkolnictwa zawodowego, rozwój przedsiębiorczości u uczniów oraz promocję mało znanych podmiotów gospodarczych. - Konkurs od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. W wielu szkołach na terenie miasta i powiatu przeprowadzane są eliminacje, które mają na celu wyłonić najlepszych uczestników – opowiada Ewa Rybak, nauczyciel Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku.

Każdego roku jury wybiera laureatów w trzech kategoriach: prezentacja multimedialna, 15 sekundowy spot na telebim i fotografia.

Nagrodami w konkursie były między innymi vouchery na kurs prawa jazdy, 3 tygodniowe emisje spotów na telebimie w centrum Radomska oraz karty przedpłacone ufundowane przez jeden z lokalnych banków. Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 18 szkół, z terenu powiatu radomszczańskiego.

komentarze