Radomsko, Łódzkie -6.0o Poniedziałek, 21 Stycznia 2019
Autopromocja reklama

8 września Jarmark Powiatowy w parku Solidarności

Miasto
Jacek Paszewski

Powiat Radomszczański zaprasza na Jarmark Powiatowy połączony z IV Dniem Organizacji Pozarządowych. Impreza już 8 września, w parku Solidarności.

Impreza, mająca na celu integrację mieszkańców oraz promocję naszego Powiatu odbywa się w roku, kiedy przypada jubileusz 20. rocznicy powołania Powiatu  Radomszczańskiego.

Impreza, od ubiegłego roku tworzony w nowej formule, nawiązuje swoim charakterem do organizowanych w latach poprzednich letnich festynów powiatowych, na których bawiły się tłumy mieszkańców całego regionu.

- W tym roku planujemy koncert zespołu LOKA (wykonawcy takich przebojów jak „Prawdziwe powietrze”, „Na jednej z dzikich plaż”, czy „Atom miłości”) oraz „Disco Polo Show”. Na scenie Jarmarku pojawią się również zespoły muzyczne oraz młodzi utalentowani tancerze i soliści z terenu powiatu radomszczańskiego. Tradycyjnie już barwny korowód wraz z orkiestrą przemaszeruje przez miasto, a stoiska kusić będą rękodziełem i wyrobami regionalnymi. Przewidujemy jeszcze wiele innych atrakcji (m. in. pokazy i  konkursy) zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Proponujemy też, aby „20. urodziny naszego powiatu” uczcić wyjątkowym akcentem, jakim będzie m. in. możliwość wykonania pamiątkowej urodzinowej fotografii - mówi Wioletta Bąk – Kempa, rzecznik Prasowy Powiatu Radomszczańskiego

komentarze