Radomsko, Łódzkie 3.3o Niedziela, 19 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 15:01 Płatne parkingi w centrum Radomska? czytaj dalej
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

Tłumy radomszczan na otwarciu Baszty

Miasto

Tłumy radomszczan przybyły na otwarcie galerii Baszta, która drzwi dla klientów otworzyła w sobotę 17 marca, punktualnie o godzinie 9.00.

Tłumy radomszczan przybyły na otwarcie galerii Baszta, która drzwi dla klientów otworzyła w sobotę 17 marca, punktualnie o godzinie 9.00.

 

Radomszczan na otwarcie przyciągnęły promocje przygotowane przez sklepy znajdujące się w Baszcie - Rossmann i POLOmarket. Pierwszych stu klientów POLOmarketu otrzymało butelki szampana, wśród wszystkich kupujących zostaną natomiast rozlosowane nagrody - sprzęt AGD. Klienci Rossmanna otrzymywali drobne upominki, na gości czekał też darmowy tort oraz wata cukrowa.

Powodem wizyty w Baszcie wielu osób była także ciekawość.

 

- Budynek ładnie wygląda z zewnątrz, chciałem zobaczyć jak wygląda w środku. Poza tym mam nadzieję że uda mi się wygrać jakąś nagrodę - powiedział nam pan Marek, ktory na otwarcie przyszedł z córką.

 

- Taka duża ta galeria a tylko dwa sklepy... mam nadzieję że wkrótce będzie ich więcej. Ale trzeba przeznać, że całość ładnie się prezentuje, na pewno lepiej niż pusty zarośnięty plac, jaki był tu wcześniej - komentuje pani Monika.

 

Baszta jest czynna od  poniedziałku do soboty galeria w godzinach 6.30 - 21.30, w niedzielę od 10.00 do 19.30.

komentarze