Wygrana w Piotrkowie

W 6. kolejce piotrkowskiej klasy okręgowej piłkarze RKS Radomsko wygrali w Piotrkowie z tamtejszą Polonią 0:2 (0:1). Wygrał też lider tabeli Astoria Szczerców. Obie drużyny na swoim koncie zgromadziły komplet 18 punktów.

Spotkanie Polonia Piotrków – RKS Radomsko ze względów bezpieczeństwa rozegrane  było na stadionie Concordii. Do przerwy drużyna z Radomska prowadziła 0:1 po strzale Bartosza Turniaka w 33 minucie. Po przerwie w 60 min., z rzutu karnego na 0:2 podwyższył Krystian Wojtczak. Wcześniej ten sam zawodnik nie wykorzystał jedenastki. Trafił w słupek.

Obie drużyny zakończyły spotkanie w dziesiątkę. Za dwie żółte kartki z boiska wyleciał zawodnik drużyny gospodarzy Mateusz Jakubiak. Z kolei w zespole RKS czerwoną kartkę obejrzał Bartosz Turniak.

Lider ze Szczercowa wygrał 4:1 z zajmującym ostanie miejsce w tabeli MGKS Drzewica.

W następnej kolejce RKS Radomsko podejmuje na własnym boisku Świt Kamieńsk.