Radomsko, Łódzkie 5o Wtorek, 23 Października 2018

Wygraj vouchery na naukę języka

Kultura i rozrywka
Tomasz Kolmasiak

Z okazji Światowego i Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka szkoła językowa Blueberry Studio organizuje konkurs.

Zbliża się Światowy i Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji szkoła językowa Blueberry Studio z Radomska przygotowała konkurs dla wszystkich dzieci i rodziców. Do wygrania 2 vouchery na bezpłatną naukę języka dla dziecka na rok szkolny 2018/2019. Konkurs jest ściśle związany z Dniem Praw Dziecka.

Zasady udziału w konkursie dla dzieci: należy zilustrować dowolną techniką plastyczną jedno z praw dziecka. Następnie rodzic musi dostarczyć dzieło do siedziby Blueberry Studio, wraz z pisemną zgodą na udział w konkursie. Zasady udziału w konkursie dla dorosłych: należy odpowiedzieć na pytanie: "Czym dla Ciebie są prawa dziecka?". Odpowiedzi trzeba wysłać na profil FB szkoły. Prace plastyczne i odpowiedzi można dostarczać do dnia 25 listopada do siedziby szkoły Blueberry Studio ul. Sierakowskiego 15 w Radomsku.

- Dla mnie, jako mamy i nauczyciela, najważniejsze prawo dziecka, na którym opierają się wszystkie inne to prawo do miłości. W czasach, kiedy nadal w niektórych częściach świata dziecko znajduje się niżej w hierarchii niż zwierzę gospodarcze, szczególnie ważnym jest byśmy wszyscy walczyli o dobro każdego dziecka; o życie bez przemocy fizycznej i psychicznej, o prawo do edukacji, opieki, rozwoju - podkreśla Izabela Milczanowska ze szkoły Blueberry Studio.

komentarze