Ważna wygrana RKS w Opocznie

Jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku, spotkania Ceramiki Opoczno z RKS Radomsko rozgrzewały do czerwoności kibiców obydwu drużyn. Ponownie, obie jedenastki stanęły do walki o ligowe punkty w sobotę 15 września na stadionie w Opocznie. Padł wynik 1:2 (0:0) dla RKS Radomsko.

W pierwszej połowie kibice nie oglądali goli. Spotkanie było wyrównane, a każda z drużyn miała po jednej bramkowej sytuacji. W drugiej połowie padły trzy bramki. Najpierw w 72. min. prowadzenie drużynie RKS daje Adrian Jura. W doliczonym czasie gry (93 min.), wynik na 0:2 podwyższa Paweł Baraniak. Minutę później honorową bramkę dla gospodarzy, a pierwszą w sezonie zdobywa Łukasz Grzybek.

W Opocznie, żółto-niebieskich wspierała 80-osobowa grupa kibiców z Radomska.

Dzięki zwycięstwu  w Opocznie, drużyna Rafała Ozgi do trzech punktów powiększyła przewagę w tabeli nad KS Kutno.

3. Warta Sieradz             8    17     17:7

Kolejny ligowy mecz RKS Radomsko rozegra przed własną publicznością 22 września o godz. 17.00. Rywalem będzie GLKS Andrespolia.