Radomsko, Łódzkie 16o Wtorek, 17 Lipca 2018

VII edycja Konkursu Wiedzy o Radomsku

Miasto
Jacek Paszewski

Ruszają zapisy do siódmej już edycji Konkursu Wiedzy o Radomsku. Może w nim wziąć udział każdy mieszkaniec miasta, niezależnie od wieku. Można startować w dwóch kategoriach - Test Wiedzy oraz Pocztówka.

Test odbędzie się 26 listopada o godz. 14.00 w radomszczańskim muzeum. Zakres tematyczny testu obejmuje zagadnienia związane z historią oraz współczesnością Radomska. Materiały do przygotowań są informacjami ogólnodostępnymi.

Wszyscy uczestnicy będą rozwiązywali ten sam test, ale zwycięzcy zostaną wyłonieni w osobnych przedziałach wiekowych – „szkoła podstawowa", „gimnazjum" oraz „open" (ta kategoria obejmuje osoby w wieku 16 lat i wszystkie starsze). Wyniki testu będą ogłoszone tego samego dnia, po niezwłocznym sprawdzeniu testów przez organizatorów.

- W kategorii Pocztówka zadaniem uczestnika jest nadesłanie pracy wykonanej dowolną techniką. Praca ma być projektem pocztówki (tylko awers). Może to być zdjęcie, grafika, wyklejanka. Trzy najlepsze projekty zostaną wydane w formie prawdziwej pocztówki - mówi Paweł Dudek, jeden z organizatorów konkursu.

Wśród nagród za test oraz za pocztówkę są m.in. głośniki bezprzewodowe, słuchawki, powerbanki, pendrajwy oraz książki.

Do testu wiedzy zgłaszać się można poprzez maila: pawel.dudek[at]zhp.net.pl lub osobiście w siedzibie hufca (ul. Bugaj 3) do 23 listopada. Projekt pocztówki należy dostarczyć do 16 listopada.

Organizatorem Konkursu Wiedzy o Radomsku jest ZHP Hufiec Radomsko. Konkurs jest współfinansowany z budżetu miasta Radomska.

W załączniku regulamin.

ZAŁĄCZONE PLIKI

Regulamin POBIERZ PLIK

komentarze