Radomsko, Łódzkie 4o Niedziela, 19 Listopada 2017

Ukradł truskawki i markowy alkohol

Alert 112
Jacek Paszewski

Dwie kobiety nie pozwoliły uciec ze sklepu 22 – latkowi, który ukradł w markecie produkty za ponad 700 złotych. Dodatkowo podczas szarpaniny zniszczył telefon ekspedientce.

W niedzielę 26 marca, dyżurny policji pilnie skierował do jednego z marketów w centrum Radomska patrol policyjny celem wyjaśnienia okoliczności kradzieży.

- Na miejscu policjanci zastali dwie kobiety oraz wulgarnie zachowującego się młodego mężczyznę. Po chwili okazało się, że kiedy sprawca kradzieży próbował uciec ze sklepu ze swoim łupem zniszczył produkty, które ukradł, koszyk na zakupy oraz telefon pracownika sklepu. Łącznie straty oszacowano na tysiąc złotych. 22 -letni radomszczanin trafił do policyjnej celi. Jest on dobrze znany tutejszym stróżom prawa ze względu na swoją kryminalną przeszłość. Podczas rozmowy z policjantami przyznał się do kradzieży truskawek, alkoholu i innych produktów – informuje podkom. Aneta Wlazłowska z policji w Radomsku.

 Zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie wykonują policjanci pod nadzorem radomszczańskiej prokuratury.  

komentarze