Radomsko, Łódzkie 1o Poniedziałek, 20 Listopada 2017

#Reklama

Silna marka

Marka portalu Radomsko24.pl jest obecna na lokalnym rynku od roku 2005 roku. Codziennie dostarczamy radomszczanom aktualne informacje z życia miasta i regionu, a z naszą informacją często jesteśmy pierwsi. Dzięki rzetelnej informacji oraz obecności na wielu imprezach portal Radomsko24.pl stał się najpopularniejszym medium w Radomsku. Portal generuje codziennie blisko 3 000 wizyt (dane w oparciu o usługę Google Analitycs), a liczba ta systematycznie wzrasta. Gdy dzieje się coś ważnego, a informację podajemy jako pierwsi w mieście, odwiedza nas średnio ponad 8000 czytelników w ciągu doby!

Solidna ekipa profesjonalistów

Radomsko24.pl tworzą ludzie z pasją, którzy znają się na rzeczy. Cechuje nas profesjonalizm i chęć działania na rzecz naszego miasta. W naszej ekipie działają m.in. redaktorzy, profesjonalni fotografowie, graficy oraz informatyk-programista.

Serwis informacyjny

Serwis informacyjny Radomsko24.pl to już 13 000 artykułów i ponad 5 300 opublikowanych zaproszeń na imprezy i wydarzenia. Liczba ta stale rośnie, ponieważ jesteśmy pierwsi z rzetelną, staranną informacją. Nasza przewaga nad papierowymi mediami tkwi w sile Internetu. Jeżeli dzieje się coś ważnego lub emocjonującego dowiesz się o tym tego samego dnia. Nie musisz już czekać na wydrukowanie nakładu gazety. Serwis informacyjny publikowany codziennie na naszym portalu przygotowują młodzi radomszczanie - dziennikarze i studenci. Szansę na praktykę dziennikarską dajemy także licealistom. Dostarczamy dla mieszkańców Radomska informacji nie tylko interesujących, ale również ciekawie podanych.

Stawiamy na lokalne informacje

Radomsko24.pl to także Ogłoszenia, Dyżury Aptek, Prognoza Pogody.

Pozycja w wyszukiwarce Google

Wysoka pozycja w najpopularniejszej wyszukiwarce Google gwarantuje stały wzrost odwiedzin. Internauci szukając informacji o Radomsku otrzymują link do portalu Radomsko24.pl w pierwszej kolejności wyników. Wielokrotne badania marketingowe prowadzone na całym świecie potwierdziły, że przeciętny Internauta wybierze odwiedziny na stronie, której link otrzyma w pierwszej kolejności wyników.

Jesteśmy obecni w mediach społecznościowych

W dzisiejszym świecie trudno istnieć bez sieci społecznościowych. Portal Radomsko24.pl obecny jest na Facebooku, gdzie mamy ponad 10 000 tys. polubień. Na Instagramie obserwuje nas ponad pół tysiąca użytkowników, a na Twitterze zamieściliśmy kilka tysięcy tweetów. Takiej siły nie mają żadne media w Radomsku.

Kontakt

Monika Wróbel-Wnuk

+ 48 509 284 126

e-mail: [email protected]