Radomsko, Łódzkie 10o środa, 20 Września 2017

Starter Radomsko: Trwają spotkania dla młodych i przedsiębiorczych

Miasto
Jacek Paszewski

Za nami pierwsze spotkania z radomszczańską młodzieżą w ramach projektu Starter Radomsko.

Każdy może osiągnąć sukces. Mając dobry pomysł, determinację, plan, dobrą organizację oraz wartościowych ludzi wokół siebie i odrobinę szczęścia można spełnić swoje marzenia. Wykorzystać swoje pasje do realizacji wyznaczonych celów, nie tylko biznesowych, ale także osobistych czy społecznych. Właśnie w ten sposób osiągnęli sukces chociażby polscy twórcy popularnej gry SuperHot. Do tego swoje przedsięwzięcie sfinansowali stosując crowdfunding czyli finansowanie społecznościowe.

O tym, że warto wierzyć w siebie i swoje marzenia, a także o tym, co może pomóc w ich realizacji mówił gość spotkania, współtwórca Startera Radomsko Bartosz Filip Malinowski. Projekt Starter Radomsko dotrze do uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, I Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych.

Starter Radomsko daje wiedzę, inspiruje i aktywizuje społeczność. Dlatego warto odwiedzić stronę Starter Radomsko, fanpage na Facebooku i zapisać się na wydarzenia skierowane dla młodzieży (najbliższe już w poniedziałek 20 lutego br. o godz. 17.00 w Kofeinie przy ul. Sierakowskiego, a także dla przedsiębiorców sektora MŚP (28 lutego w godzinach 17.00 – 20.00 w Miejskim Domu Kultury).

info i foto: UM Radomsko

komentarze