RKS Radomsko powrócił na fotel lidera IV ligi

Po 7. kolejce spotkań w IV lidze, drużyna RKS Radomsko, powróciła na fotel lidera rozgrywek. W środę 12 września na własnym stadionie, zespół trenera Rafała Ozgi pewnie pokonał Stal Niewiadów 5:0 (3:0).

W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się Bartosz Turniak (’25 min.), Paweł Baraniak (’31 min.) oraz Adrian Klepczyński (’45 min.). Tuż na początku drugiej połowy bramkę strzela niezawodny Krystian Wojtczak (’49 min.). Ten sam zawodnik 4 minuty później zdobywa swoja drugą bramkę w tym meczu. Tym razem z rzutu karnego. Dla Wojtczaka były to bramki numer 6 i 7 w bieżących rozgrywkach IV ligi.

RKS Radomsko:  W. Baranowski – A. Klepczyński, P. Baraniak (’71 M. Lewacki), K. Michalak A. Pluta, K. Sadziński, O. Tall (’77 K. B. Banasiak) B. Turniak(’81 N. Balcerzyk), K. Wojtczak (’77 Ł. Gloc), K. Zieliński, A. Jura.

Widzów: ok 500