Radomsko świętuje - Mechanik w IV lidze!

Sobotnia wygrana UKS Mechanik z Radomsko ze Zjednoczonymi Bełchatów zapewniła radomszczańskiej drużynie awans do IV ligi, na dwa mecze przed końcem sezonu!

Na mecz naszego zespołu jak zwykle przybyła liczna grupa kibiców, którzy przez całe 90 minut wspierali swoją drużynę okrzykami i oklaskami.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:0. Pierwsza bramka pojawiła się dopiero w 72 minucie - gola dla zespołu Rafała Ozgi zdobył Tomasz Walioszczyk!

Po końcowym gwizdku kibice wbiegli na boisko, nie brakowało okrzyków i uścisków. Dookoła tryskał szampan, wszyscy cieszyli się z awansu do IV ligi. Na dwa spotkania przed końcem rozgrywek piotrkowskiej klasy okręgowej radomszczanie mogą być spokojni!

Gratulujemy zawodnikom, trenerowi i całemu zarządowi UKS Mechanik!