Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_ENCODING" in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Deprecated: substr_count(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 16
Sukcesów tenisistów UMLKS ciąg dalszy - Radomsko24.pl

Sukcesów tenisistów UMLKS ciąg dalszy

Na rozegranym w Łodzi X Ogólnopolski Turniej "Łódzka Gwiazdka 2011r" rewelacyjnie spisały się najmłodsze zawodniczki UMLKS Radomsko.

Dekoracja zawodniczek UMLKS Radomsko. Stoją od lewej: D. Pluta, A. Barańska, O. KowalskaW  Łodzi, 17 grudnia,  rozegrano X Ogólnopolski Turniej "Łódzka Gwiazdka 2011r" rewelacyjnie spisały sie najmłodsze zawodniczki UMLKS Radomsko w kategorii młodziczek zajeły trzy czołowe lokaty.

Nieoczekiwanie zwyciężyła debiutantka Aleksandra Barańska przed Dominiką Plutą. Brązowy medal zdobyła Olivia Kowalska. W  kategorii chłopców Hubert Kowalski zajął miejsce 5-8.W zawodach startowało blisko 40 zawodniczek i zawodników.

Tego  samego dnia  rozegrano II WTK żaków. Najmłodsi zawodnicy Olivia Kowalska i Hubert Kowalski sklasyfikowani zostali na miejscach 7-8.