Radomsko, Łódzkie 4o Wtorek, 23 Października 2018

Przyjedzie delegacja z Kiryat Bialik

Miasto
Tomasz Kolmasiak

W dniach 13-20 grudnia Radomsko odwiedzą nauczyciele z miasta partnerskiego Kiryat Bialik. Natomiast całkiem niedawno radomszczańscy pedagodzy odwiedzili placówki szkolne w Izraelu.

Przez tydzień nauczyciele z Kiryat Bialik, miasta partnerskiego Radomska będą mieszkać w domach swoich radomszczańskich kolegów. Przywitanie gości odbędzie się w czwartek 14 grudnia o godz. 8.00 w Urzędzie Miasta Radomska. W piątek 15 grudnia nauczyciele z Izraela będą uczestniczyć w podsumowaniu Roku Reymontowskiego w PSP nr 4 w Radomsku. Wtedy też będzie można spotkać się z gośćmi z Izraela.

Wydarzenie potrwa potrwa w godz. 9.30-12.30. Z kolei w poniedziałek 18 grudnia zaplanowano zwiedzanie Radomska. O godz. 10.20 z członkami wymiany będzie można się spotkać w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Po zakończeniu wizyty nauczyciele odwiedzą również Muzeum Regionalne im. S. Sankowskiego oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomsku.

W trakcie pobytu członkowie wymiany z Izraela będą mogli uczestniczyć w zajęciach w radomszczańskich szkołach oraz poznać metody pracy dydaktycznej w miejskich placówkach.

Info: Urząd Miasta w Radomsku

komentarze