Radomsko, Łódzkie 4o Niedziela, 19 Listopada 2017

Podsumowanie konkursu plastycznego na kartkę świąteczną

Kultura i rozrywka
Jacek Paszewski

Miejskim Domu Kultury w Radomsku podsumowano konkurs plastyczny na „Kartkę Świąteczną - „Wielkanoc 2017” i wręczenie nagród laureatom. Nagrodzone i wyróżnione prace prezentowane są na wystawie pokonkursowej w holu MDK, którą można oglądać do końca marca 2017.

Na konkurs wpłynęło 359 prac w czterech kategoriach wiekowych. 16 marca 2017 r. komisja oceniająca w składzie:
1. Joanna Sroczyńska – przewodnicząca
2. Karolina Mysłek
3. Tomasz Zawadzki
po obejrzeniu wszystkich prac dokonała wyboru i wyłoniła laureatów:

Nagrodę Specjalną, którą będzie upowszechnienie wybranego projektu w formie druku kartki świątecznej z logo Miejskiego Domu Kultury w Radomsku przyznała Blance Nowińskiej z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Anitę Rutkowską.

- w kategorii przedszkola– 131 prac
I miejsce – Laura Siewier z Publicznego Przedszkola Nr 1w Radomsku, przygotowana przez Panią Iwonę Bąkowicz

Wyróżnienia otrzymały:
- Iga Stępień z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Radomsku, przygotowana przez Panią Renatę Nems
- Daria Rutkowska z Publicznego Przedszkola nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Dorotę Grzegorczyk
- Marta Woźniak z oddziału przedszkolnego przy Zespole Szkolno – Gimnazjalnym Nr 2 w Radomsku, przygotowana przez Panią Dorotę Rzeszot


- w kategorii klas I – III – 175 prac
I miejsce – Anna Drozdek z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Ewę Chrostowską
II miejsce – Amelia Gniatkowska z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Wolską

III miejsce – Jakub Bystrzanowski z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnym Nr 2 w Radomsku, przygotowany przez Panią Iwonę Machurę


Wyróżnienia otrzymali:
- Julia Tatara z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnym Nr 2 w Radomsku, przygotowana przez Panią Katarzynę Gonerę - Bartnik
- Pola Nitecka z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Ewę Chrostowską
- Kacper Smolarek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku, przygotowany przez Panią Agnieszkę Rakowską

- w kategorii klas IV – VI – 49 prac

III miejsce ex aequo –Anna Idziak z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego Nr 2 w Radomsku, przygotowana przez Panią Grażynę Tomalską
- Marcin Tkacz z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Radomsku, przygotowany przez Panią Agnieszkę Rakowską
- Weronika Kowalska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Ewę Chrostowską

Wyróżnienia otrzymali:
- Aleksandra Wieczorek z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego Nr 2 w Radomsku, przygotowana przez Panią Krystynę Wódkę ,
- Norbert Pukacz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku, przygotowany przez Panią Agnieszkę Rakowską

- w kategorii klas gimnazjalnych – 3 prace

Wyróżnienie otrzymała:
- Justyna Krystaszek z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego Nr 2 w Radomsku, przygotowana Przez panią Annę Spychało

Ponadto Przewodnicząca Komisji Pani Joanna Sroczyńska postanowiła przyznać swoją Nagrodę Specjalną Mai Krawczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Ewę Chrostowską.

Nagrody dla laureatów ufundował Miejski Dom Kultury w Radomsku.

komentarze