Pięciobramkowe zwycięstwo RKS Radomsko

To zdaniem nie tylko kibiców radomszczańskiego RKS-u, ale i zawodników był najlepszy mecz w tej rundzie. RKS wysoko-bramkowo pokonał Czarnych Rozprza 5:0, w spotkaniu 13. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej.

Mecz rozegrano w sobotnie popołudnie, 4 listopada na stadionie przy ulicy Brzeźnickiej 26. Kibice drużyny gospodarzy dopisali. I z pewnością nie żałowali, że przyszli, bowiem spotkanie było widowiskowe.

Już w 6. minucie pierwszą bramkę dla RKS-u zdobył Bartosz Turniak. Kolejne celne strzały padły w 16, 26 i 38 minucie. Ich autorami byli: Krystian Wojtczak, Mariusz Kolba i ponownie Bartosz Turniak.

W drugiej połowie RKS nadal utrzymywał przewagę na boisku, którą potwierdził piątą bramką zdobytą w 54. minucie przez Kacpra Woldańskiego. I taki wynik (5:0) utrzymał się już do końca spotkania. Po sobotnim spotkaniu RKS Radomsko pozostaje nadal liderem tabeli.

Krystian Wojtczak w spotkaniu z Czarnymi Rozprza zanotował trafienie numer 15 w rozgrywkach i jest zdecydowanym  liderem strzelców piotrkowskiej okręgówki. RKS Radomsko rozegra jeszcze jedno spotkanie w rundzie jesiennej. W zaległym spotkaniu 12 listopada, zmierzy się Lgocie Wielkiej z tamtejszym Startem. Początek o 13.00.