Radomsko, Łódzkie 2o Sobota, 16 Grudnia 2017
ważne informacje
  • 16:12 Uwaga! Możliwe oblodzenie dróg i chodników czytaj dalej

Meble z Radomska na targach Meble Polska 2018

Miasto
Redakcja

Rozpoczęły się przygotowania do kolejnej, wspólnej prezentacji radomszczańskich mebli podczas największego w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzenia dedykowanego branży meblowej – targach „Meble Polska”, które odbędą się w dniach 6 - 9 marca 2018 roku w Poznaniu.

Do uczestnictwa w przedsięwzięciu i budowaniu marki mebli z Radomska na stoisku RADOMSKO MEBLUJE zapraszamy wszystkich producentów mebli z terenu powiatu radomszczańskiego. Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na udział w przedsięwzięciu  pod wspólnym szyldem projektu, może liczyć na pomoc organizacyjną związaną z  przygotowaniem swojego uczestnictwa.

Mówi Jakub Półrola – właściciel firmy Meblomax i jednocześnie przewodniczący Sekcji Drzewnej Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku:

Udział w tak prestiżowej imprezie wystawienniczej jaką są targi „Meble Polska” to nie tylko możliwość prezentacji swoich produktów, ale też okazja do poznania opinii klientów, zdobycia nowych kontrahentów, nawiązania  kontaktów w branży i doskonałe źródło informacji o rynku.Tam po prostu trzeba być.

Wspólny udział w targach „Meble Polska 2018” dofinansowany zostanie z budżetu miasta kwotą 70.000 zł, a koordynacją uczestnictwa w targach „Meble Polska 2018” zajmuje się Centrum Nowoczesnych Inwestycji w Urzędzie Miasta Radomska.

Na zgłoszenia udziału w targach „Meble Polska” na stoisku „Radomsko Mebluje” urzędnicy z magistratu czekają  do 27 października 2017 roku.

Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Tadeusiak, tel. 44 685 44 84, e-mail: katarzyna.tadeusiak[at]radomsko.pl.

komentarze