Radomsko, Łódzkie 10o środa, 20 Września 2017

Meble Krysiak laureatem konkursu Meble Plus – Produkt 2017

Miasto
Jacek Paszewski

Radomsko, jako zagłębie stolarskie produkuje solidne i najprawdopodobniej najlepsze meble w Polsce.Dowodem jest to, że nasi stolarze dostają prestiżowe nagrody. Radomszczańska firma Meble Krysiak otrzymała Nagrodę Internautów za kolekcję Atelie, podczas XV edycji konkursu dla branży meblarskiej „Meble Plus – Produkt 2017”.

Do jubileuszowej XV edycji konkursu zgłoszono ponad 70 produktów: mebli, akcesoriów meblowych i komponentów do produkcji mebli. Kolekcja Atelie firmy Meble Krysiak otrzymała najwięcej głosów w głosowaniu internetowym i zdobyła Nagrodę Internautów.

Oficjalne wręczenie nagród w konkursie odbyło się 16 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas 4DESIGN DAYS – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.  Nagrodę z rąk organizatorów konkursu – przedstawicieli wydawnictwa Publikator oraz redakcji magazynu Meble Plus - odebrała Katarzyna Krysiak.

Meble wchodzące w skład kolekcji „Atelie” pozwalają na wykreowanie przytulnego wnętrza w każdym domu. Odznaczają się starannie dobranymi proporcjami, finezyjnymi detalami oraz frontami wykonanymi z ręcznie selekcjonowanej okleiny, która inkrustuje meble, nadając im subtelności.

Uwagę zwracają oryginalne zaowalenia, powtarzające się w całej kolekcji. Ozdobne frezowania łączą klasyczne podejście do formy mebla z nowoczesnym spojrzeniem na jego produkcję. Meble wykonane są z naturalnej okleiny dębowej z elementami drewna dębowego.

Zastosowany efekt postarzenia jeszcze mocniej podkreśla ich piękno i naturalny charakter. Różnorodność brył pozwala na tworzenie interesujących aranżacji salonu, jadalni oraz gabinetu. Dzięki ponadczasowej formie kolekcja „Atelie” stanowi dobre uzupełnienie zarówno wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.

komentarze