Radomsko24.pl

Kim jesteśmy - Nasza misja

Codziennie słyszymy głosy, że Radomsko jest małe i nic się w nim nie dzieje. Mówicie, że jest tutaj nudno, zupełnie nie ma gdzie wyjść ani co robić, a najlepiej już dziś wyjechać do Częstochowy, Łodzi lub jeszcze dalej. My - ekipa Radomsko24.pl - natomiast uważamy, że w Radomsku dzieje się naprawdę sporo, tylko nie każdy o tym wie. Albo nawet więcej – o lokalnych wydarzeniach wie tylko mała grupka ludzi, reszta narzeka i spędza popołudnia przed telewizorami lub komputerem. Dlatego chcemy pokazać wam pozytywną stronę miasta!

Logowanie
Zapomniane hasło
Dołącz
Miasto Serwis inf.
Imprezy Tematycznie Zdjęcia Filmy Ogłoszenia
Kontakt
  •  
 
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCY
 
Wypadki drogowe w powiecie radomszczańskim

Wypadek w KamieńskuPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych do jakich doszło na terenie powiatu radomszczańskiego 16 kwietnia.

 

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 10.20 w miejscowości Dąbrowa, niedaleko Kamieńska. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 59 – letni kierujący dostawczym mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem vivaro. Do piotrkowskiego szpitala zostały przewiezione dwie osoby z opla. Obaj kierujący byli trzeźwi.

 

Do innego wypadku doszło około godziny 14.30 na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej z Owocową w Radomsku. Tym razem 25 -letni kierujący seatem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu bmw. Do szpitala trafiły osoby podróżujące seatem, jedna z nich została na obserwacji. Obaj kierujący pojazdami radomszczanie byli trzeźwi.

źródło:KPP Radomsko

Informacje
__sDataTimeFormatted__17.04.2012
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCY

 

 

 

 

 

© 2015 Interverba Sp. z o.o.