Radomsko24.pl
Kim jesteśmy - Nasza misja

Codziennie słyszymy głosy, że nasze miasto jest małe i nic się w nim nie dzieje. Że jest nudno, zupełnie nie ma gdzie wyjść ani co robić. I że najlepiej już dziś wyjechać do Częstochowy, Łodzi, albo i jeszcze dalej. My natomiast uważamy, że w Radomsku dzieje się naprawdę sporo, tylko nie każdy o tym wie. Albo nawet więcej – o lokalnych wydarzeniach wie tylko mała grupka ludzi, reszta narzeka i spędza popołudnia przed telewizorami. Dlatego chcemy pokazać wam pozytywną stronę miasta!

Login

Zapomniane hasło

Dołącz

Informator Imprezy Ogłoszenia Forum Kąciki Blogi Czat Zdjęcia Filmy
  •  
 
 
Strefa sprawdzonej informacji

Kamil Tymiński, uczeń drugiej klasy Publicznego Gimnazjum nr 2, znalazł się wśród 400 stypendystów Łódzkiego Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej.

 

Stypendia współfinansowane przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego przyznał Urząd Marszałkowski w Łodzi. Przyznano je na rok szkolny 2011/2012.

 

Kryteria, jakimi kierowano się przy wyborze stypendystów, to m.in.: szczególne osiągnięcia artystyczne, średnia ocen na świadectwie, wyniki egzaminów zewnętrznych, a także wyróżnienia i nagrody w konkursach czy udział w projektach.

 

Oficjalne spotkanie, na którym wręczono stypendia, odbyło się 16 grudnia w Filharmonii Łódzkiej. Kamilowi towarzyszyła na nim dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 3, Izabela Iwanowicz.

 

Kamil Tymiński jest uczniem klasy 2a. Serdecznie gratulujemy nagrody!



Kąciki tematyczne

Załóż własny kącik
- promuj zainteresowania!

Komentarze
Sortuj wg 
Na stronę: 
 
  • Brak komentarzy. Nikt nie wyraził swojego zdania na temat tego materiału.
  Wyraź swoje zdanie:
Załóż konto - podpiszesz komentarz własnym nickiem
 
 
 
 
     
Redakcja serwisu nie odpowiada za prawdziwość treści przekazywanych w komentarzach oraz za szkody materialne lub moralne powstałe z ich tytułu. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
Redakcja zastrzega sobie prawo do zaprzestania publikacji dowolnego komentarza bez podania przyczyny.
Jeżeli treść komentarza zawiera nieodpowiednie treści prosimy zgłosić nadużycie.
Info
22.12.2011 (152 dni temu)
246 osób przeczytało
0 komentarzy
Nie posiadasz aktualnej wersji Flash Player.
Kliknij tutaj, aby przejść na stronę, która powinna się wyświetlić.
Zobacz także

Radomsko

najświeższe informacje

Ocena



© 2005-2011 Radomsko24.pl