Radomsko24.pl
Kim jesteśmy - Nasza misja

Codziennie słyszymy głosy, że nasze miasto jest małe i nic się w nim nie dzieje. Że jest nudno, zupełnie nie ma gdzie wyjść ani co robić. I że najlepiej już dziś wyjechać do Częstochowy, Łodzi, albo i jeszcze dalej. My natomiast uważamy, że w Radomsku dzieje się naprawdę sporo, tylko nie każdy o tym wie. Albo nawet więcej – o lokalnych wydarzeniach wie tylko mała grupka ludzi, reszta narzeka i spędza popołudnia przed telewizorami. Dlatego chcemy pokazać wam pozytywną stronę miasta!

Login

Zapomniane hasło

Dołącz

Informator Imprezy Ogłoszenia Forum Kąciki Blogi Czat Zdjęcia Filmy
  •  
 
 
Strefa sprawdzonej informacji

Ponownie na zwycięskim podium stanęły uczennice Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego numer 3 w Radomsku.

 

Aleksandra Barańska i Dominika Pluta 4 stycznia 2012r. wzięły udział w rejonowych zawodach w ping ponga. Zwycięstwo zapewniło dziewczynom udział w zawodach wojewódzkich. Dziewczęta przygotowała pani Agnieszka Bajon.



Kąciki tematyczne

Załóż własny kącik
- promuj zainteresowania!

Komentarze
Sortuj wg 
Na stronę: 
 
  • Brak komentarzy. Nikt nie wyraził swojego zdania na temat tego materiału.
  Wyraź swoje zdanie:
Załóż konto - podpiszesz komentarz własnym nickiem
 
 
 
 
     
Redakcja serwisu nie odpowiada za prawdziwość treści przekazywanych w komentarzach oraz za szkody materialne lub moralne powstałe z ich tytułu. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
Redakcja zastrzega sobie prawo do zaprzestania publikacji dowolnego komentarza bez podania przyczyny.
Jeżeli treść komentarza zawiera nieodpowiednie treści prosimy zgłosić nadużycie.
Nie posiadasz aktualnej wersji Flash Player.
Kliknij tutaj, aby przejść na stronę, która powinna się wyświetlić.
Zobacz także
Puste

Radomsko

najświeższe informacje

Ocena



© 2005-2011 Radomsko24.pl