Radomsko24.pl

Kim jesteśmy - Nasza misja

Codziennie słyszymy głosy, że Radomsko jest małe i nic się w nim nie dzieje. Mówicie, że jest tutaj nudno, zupełnie nie ma gdzie wyjść ani co robić, a najlepiej już dziś wyjechać do Częstochowy, Łodzi lub jeszcze dalej. My - ekipa Radomsko24.pl - natomiast uważamy, że w Radomsku dzieje się naprawdę sporo, tylko nie każdy o tym wie. Albo nawet więcej – o lokalnych wydarzeniach wie tylko mała grupka ludzi, reszta narzeka i spędza popołudnia przed telewizorami lub komputerem. Dlatego chcemy pokazać wam pozytywną stronę miasta!

Logowanie
Zapomniane hasło
Dołącz
Miasto Serwis inf.
Imprezy Tematycznie Zdjęcia Filmy Ogłoszenia
Kontakt
  •  
 
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCY
 
Strefa sprawdzonej informacji

Kolejne dwie dziewczyny, biorące udział w konkursie Piękne Radomsko, dostaną zaproszenie na galę finałową, która odbędzie się w lipcu. Są nimi Klaudia Migalska oraz Klaudia Gałwiaczek.


Zwyciężczynią trzeciego już castingu z rekordową jak dotąd liczbą głosów została Klaudia Migalska. Głosowanie internautów trwało od 14 marca do 14 kwietnia 2011 roku. Klaudia od samego początku znajdowała się w ścisłej czołówce. Największą jej rywalką okazała się Klaudia Gałwiaczek. Liczby okejek, a tym samym pozycja dziewczyn na liście zwyciężczyń zmieniała się z dnia na dzień, a czasem nawet z godziny na godzinę.

 

Obie Klaudie otrzymają zaproszenie na wielką galę finałową, która odbędzie się w 21 lipca w lokalu Al. Piramida. Jako dodatkowe wyróżnienie, a tym samym nagrodę za zdobycie pierwszego miejsca w marcowym castingu, Klaudia Migalska będzie miała zorganizowaną profesjonalną sesję. Zdjęcia laureatki marcowego castingu, tak jak wszystkich poprzednich zwyciężczyń konkursu Piękne Radomsko, będzie można zobaczyć na naszej stronie w dziale "Dziewczyna z miasta". Serdecznie zapraszamy do oglądania galerii zdjęć pięknych dziewczyn z Radomska.

 

 

A przed nami już ostatni casting do Pięknego Radomska, który odbędzie się 12 maja. Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczyny, które jeszcze nie skorzystały z okazji zrobienia sobie fajnych zdjęć, gdyż to już ostatnia okazja.

 

 

Poniżej przedstawiamy pełną listę uczestniczek marcowego głosowania wraz z wynikami:


Klaudia Migalska 9300
Klaudia Gałwiaczek 8783
Magdalena Machura 3785
Magdalena Nowicka 3569
Żaneta Jaroszek 1189
Sylwia Kot 652
Malwina Gałwiaczek 462
Aleksandra Pikos 409
Anna Kowalczyk 213
Agnieszka Jurek 198
Iga Wielgus 196
Marta Auguścik 130

Komentarze (za pośrednictwem Facebooka)
Wtyczka komentarzy za pośrednictwem serwisu Facebook jest dostępna wyłącznie dla materiałów widocznych dla użytkownika niezalogowanego. Jeżeli materiał zostanie ukryty serwis Facebook nie jest w stanie połączyć się z nim i uniemożliwia to działanie wtyczki.
Redakcja serwisu nie odpowiada za prawdziwość treści przekazywanych w komentarzach oraz za szkody materialne lub moralne powstałe z ich tytułu. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo. Redakcja zastrzega sobie prawo do zaprzestania publikacji dowolnego komentarza bez podania przyczyny. Jeżeli treść komentarza zawiera nieodpowiednie treści prosimy powiadomić zespół redakcyjny Radomsko24.pl.

R E K L A M A

 

Może Cię zainteresować:
Puste
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCY
O tym się mówi
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCY
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCYPoznaj kąciki tematyczne

Dom spokojnej starości - kto zapłaci?

Na skrzynkę pocztową Kącika Porad Prawnych została przesłana prośba o udzielenie odpowiedzi na następujący problem. N...

Kącik porad prawnych

Znaleziono psa pasterskiego przy ul. Ładnej

Znaleziono psa pasterskiego przy ul. Ładnej w Radomsku.Pies na właściciela czeka w miejskim schronisku.[AKTUALIZACJA]...

Zaginiony - znaleziony - do adopcji

Miejskie absurdy - fotogaleria

Dziwne błędy, śmieszne tabliczki albo "interesujące" miejsca - takich miejskich absurdów jest w Radomsku całkiem spor...

Kącik absurdu

Dynamizm pozytywnego snobizmu

Z pewnym wzruszeniem przypominam sobie okoliczności, w jakich przed dwudziestoma laty z powodu braku pieniędzy na za...

Bera na deser

Zagrożenie płynie z sieci

Martwię się o moją 13-letnią wnuczkę, która bardzo wiele czasu spędza przed komputerem, korzystając w tym czasie z in...

Kącik porad lekarskich
© 2015 Interverba Sp. z o.o.