Radomsko24.pl

Kim jesteśmy - Nasza misja

Codziennie słyszymy głosy, że Radomsko jest małe i nic się w nim nie dzieje. Mówicie, że jest tutaj nudno, zupełnie nie ma gdzie wyjść ani co robić, a najlepiej już dziś wyjechać do Częstochowy, Łodzi lub jeszcze dalej. My - ekipa Radomsko24.pl - natomiast uważamy, że w Radomsku dzieje się naprawdę sporo, tylko nie każdy o tym wie. Albo nawet więcej – o lokalnych wydarzeniach wie tylko mała grupka ludzi, reszta narzeka i spędza popołudnia przed telewizorami lub komputerem. Dlatego chcemy pokazać wam pozytywną stronę miasta!

Logowanie
Zapomniane hasło
Dołącz
Miasto Serwis inf.
Imprezy Tematycznie Zdjęcia Filmy Ogłoszenia
Kontakt
  •  
 
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCY
 
Strefa sprawdzonej informacji

Nasze miasto znalazło się wreszcie w usłudze Google Street View, dzięki której można zwiedzić Radomsko oglądając panoramiczne widoki z poziomu ulicy.
Screen z usługi Google Street View


Obraz prezentowany przez Google Street View to 360-stopniowe panoramiczne zdjęcia wysokiej jakości. Dzięki odpowiednim przyciskom myszki można poruszać się we wszystkie strony, odwiedzając nawet wiele osiedlowych uliczek.

Jak używać?

Wystarczy wejść na stronę mapy.google.pl, zbliżyć mapę na obszar Radomska a następnie przeciągnąć tzw. Pegmana (pomarańczową ikonę człowieka znajdującą się po lewej stronie mapy, obok suwaka zbliżania/oddalania). Po chwili na ekranie ukaże się widok stworzony z perspektywy samochodu Google, czyli z około dwóch metrów nad powierzchnią ziemi. Za pomocą myszki oraz przycisków można zbliżać i oddalać widok, przemieszczać się w różne obszary naszego miasta.

W usłudze Google Street View znajduje się także wiele innych polskich miast i obiektów, można w ten sposób zwiedzić m.in. stadiony z Euro 2012.

Gdy nasza redakcja odkryła, że Radomsko można zwiedzać z Google Street View, od razu zaczęliśmy oglądać najbliższe nam miejsca. A może ktoś z czytelników Radomsko24.pl został uchwycony na zdjęciu podczas spaceru lub jazdy samochodem? Czekamy na komentarze!


Komentarze (za pośrednictwem Facebooka)
Redakcja serwisu nie odpowiada za prawdziwość treści przekazywanych w komentarzach oraz za szkody materialne lub moralne powstałe z ich tytułu. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo. Redakcja zastrzega sobie prawo do zaprzestania publikacji dowolnego komentarza bez podania przyczyny. Jeżeli treść komentarza zawiera nieodpowiednie treści prosimy powiadomić zespół redakcyjny Radomsko24.pl.

R E K L A M A

 

REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCY
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCY
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCYPoznaj kąciki tematyczne

Problem z dopalaczami

Boję się, że mój 16-letni syn bierze dopalacze. Kiedyś znalazłam u niego w kieszeni kolorowe torebki, ale myślałam, ż...

Kącik porad lekarskich

Biuletyny, biuletyny...

Najpewniej za sprawą przedwyborczej mnogości rozmaitych publikacji (zarówno papierowych, jak i internetowych) powraca...

Bera na deser

Rastoke - cud natury i człowieka

Niewielka chorwacka miejscowość znajdująca się w drodze nad Jeziora Plitwickie i chorwackie wybrzeże wprost zachwyca,...

Kocham Podróże

Zaginął owczarek niemiecki

Owczarek mieszkał przez pięć lat przy ulicy Stodolnej w okolicy Nowego Cmentarza w Radomsku. Pies zaginął 22 paździer...

Zaginiony - znaleziony - do adopcji

Kierowco, jak parkujesz?

To zbiorowa galeria. Zobaczyłeś nieprawidłowo zaparkowane auto w Radomsku? Zrób zdjęcie i przyślij na adres e-mail: r...

Kącik absurdu
© 2015 Interverba Sp. z o.o.