Radomsko24.pl

Kim jesteśmy - Nasza misja

Codziennie słyszymy głosy, że Radomsko jest małe i nic się w nim nie dzieje. Mówicie, że jest tutaj nudno, zupełnie nie ma gdzie wyjść ani co robić, a najlepiej już dziś wyjechać do Częstochowy, Łodzi lub jeszcze dalej. My - ekipa Radomsko24.pl - natomiast uważamy, że w Radomsku dzieje się naprawdę sporo, tylko nie każdy o tym wie. Albo nawet więcej – o lokalnych wydarzeniach wie tylko mała grupka ludzi, reszta narzeka i spędza popołudnia przed telewizorami lub komputerem. Dlatego chcemy pokazać wam pozytywną stronę miasta!

Logowanie
Zapomniane hasło
Dołącz
Miasto Serwis inf.
Imprezy Tematycznie Zdjęcia Filmy Ogłoszenia
Kontakt
  •  
 
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCY
 
Strefa sprawdzonej informacji

Nasze miasto znalazło się wreszcie w usłudze Google Street View, dzięki której można zwiedzić Radomsko oglądając panoramiczne widoki z poziomu ulicy.
Screen z usługi Google Street View


Obraz prezentowany przez Google Street View to 360-stopniowe panoramiczne zdjęcia wysokiej jakości. Dzięki odpowiednim przyciskom myszki można poruszać się we wszystkie strony, odwiedzając nawet wiele osiedlowych uliczek.

Jak używać?

Wystarczy wejść na stronę mapy.google.pl, zbliżyć mapę na obszar Radomska a następnie przeciągnąć tzw. Pegmana (pomarańczową ikonę człowieka znajdującą się po lewej stronie mapy, obok suwaka zbliżania/oddalania). Po chwili na ekranie ukaże się widok stworzony z perspektywy samochodu Google, czyli z około dwóch metrów nad powierzchnią ziemi. Za pomocą myszki oraz przycisków można zbliżać i oddalać widok, przemieszczać się w różne obszary naszego miasta.

W usłudze Google Street View znajduje się także wiele innych polskich miast i obiektów, można w ten sposób zwiedzić m.in. stadiony z Euro 2012.

Gdy nasza redakcja odkryła, że Radomsko można zwiedzać z Google Street View, od razu zaczęliśmy oglądać najbliższe nam miejsca. A może ktoś z czytelników Radomsko24.pl został uchwycony na zdjęciu podczas spaceru lub jazdy samochodem? Czekamy na komentarze!


Komentarze (za pośrednictwem Facebooka)

Możliwość przeglądania komentarzy oraz ich dodawania została wyłączona.

REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCY
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCY
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej / aktywnej wtyczki Flash Player firmy Adobe. Możesz pobrać ją tutaj
Przejdź na stronę REKLAMODAWCY
Poznaj kąciki tematyczne

New York. Czyli Big Apple i okolice.

Nowy Jork. Niektórzy powiadają, że "albo się w nim zakochasz, albo znienawidzisz.. Przed przyjazdem tam w roku 2005 ...

Kocham Podróże

Wokół zaułków frustratów

Przed kilkoma tygodniami przewinęły się przez bodaj wszystkie lokalne gazety dwie kuriozalne, a zarazem komiczne info...

Bera na deser

Zaginiony pies - Dobryszyce

W okolicach Dobryszyc zaginął pies rasy Akita Inu. Prosimy o informację każdego, kto wie coś o zaginionym pupilu.

Zaginiony - znaleziony - do adopcji

Prawo o ruchu drogowym – przypadek szczególny

Na skrzynkę odbiorczą naszego kącika porad prawnych zostało przesłane zapytanie od naszej czytelniczki dotyczące kwes...

Kącik porad prawnych

Stres nieodłącznym elementem po utracie pracy

- Mój mąż niemalże z tygodnia na tydzień stracił pracę w dość dużej firmie. Był przekonany, że z jego kwalifikacjami ...

Kącik porad lekarskich© 2015 Interverba Sp. z o.o.